- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
05.05.2003 N 177
Щодо затвердження Положення про колегію Мінпромполітики України
З метою організаційного забезпечення роботи колегії Мінпромполітики України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про колегію Міністерства промислової політики України (додається).
2. Керівникам структурних підрозділів відповідальних за підготовку питань, які виносяться на обговорення засідання колегії, забезпечити неухильне додержання вимог Положення про колегію Мінпромполітики України.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Державний секретар В.Г.Падалко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного секретаря
Мінпромполітики України
05.05.2003 N 177
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Міністерства промислової політики України
I. Загальні положення
1.1. Колегія Міністерства промислової політики України є дорадчим органом, створеним для погодженого вирішення питань, що належать до його компетенції, обговорення найважливіших напрямків діяльності, перспективи розвитку і управління.
1.2. У своїй роботі колегія керується
Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністра.
II. Основні завдання і функції
2.1. Основними завданнями колегії є:
- участь у формуванні та реалізації державної політики в промисловості;
- визначення перспектив і найважливіших напрямків розвитку відповідних галузей;
- створення умов та розробка механізмів для реалізації державних і галузевих програм;
- забезпечення контролю за реалізацією державної політики в усіх сферах діяльності Міністерства.
2.2. На засіданнях колегії розглядаються:
- плани та перспективні програми діяльності, заходи, спрямовані на поглиблення економічної реформи;
- стан виконання інших програм, планів та рішень, що є обов'язковими для виконання Міністерством;
- використання матеріальних і фінансових ресурсів, передбачених бюджетом на реалізацію прийнятих програм і заходів;
- підсумки діяльності відповідної сфери;
- питання діяльності підприємств та організацій, що відносяться до сфери управління Міністерства, вивчення і узагальнення позитивного досвіду їх роботи;
- стан виконавської дисципліни, контролю за виконанням актів та доручень Президента України та Кабінету Міністрів України;
- кадрові питання;
- проекти найважливіших нормативно-правових актів.
2.3. Колегія має право:
- залучати вчених і провідних фахівців до підготовки та розгляду питань, що належать до її компетенції;
- одержувати в установленому порядку необхідні для її діяльності інформацію і матеріали;
- заслуховувати звіти керівників структурних підрозділів апарату Міністерства, а також підпорядкованих підприємств і організацій;
- запрошувати до участі у засіданні колегії представників інших органів виконавської влади;
- проводити спільні засідання з колегіями інших міністерств та приймати спільні рішення.
III. Склад колегії
3.1. До складу колегії Міністерства входить Міністр - голова колегії, державні секретарі, заступники Державного секретаря Міністерства, а також інші керівні працівники Міністерства.
До складу колегії можуть входити народні депутати України, керівники інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємств та організацій, що належать до сфери управління Міністерства.
3.2. Членів колегії затверджує та звільняє від обов'язків Кабінет Міністрів України за поданням Міністра.
IV. Планування роботи і підготовка засідань колегії
4.1. Організаційною формою роботи колегії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць.
4.2. Для організаційного забезпечення діяльності колегії в центральному апараті Міністерства може бути утворений її робочий орган - секретаріат колегії.
4.3. Засідання колегії проводяться відповідно до затвердженого плану, в якому зазначаються питання, що необхідно розглянути, відповідальні за підготовку та структурні підрозділи центрального апарату Міністерства, які готують матеріали, і дата розгляду питання.
4.4. Проект плану проведення засідань колегії формується на основі пропозицій голови та членів колегії, керівників структурних підрозділів Міністерства, які попередньо погоджують їх з відповідними заступниками Державного секретаря.
4.5. Секретар колегії узагальнює пропозиції, готує проект плану проведення засідань колегії і розсилає його всім членам колегії та керівникам структурних підрозділів для попереднього ознайомлення та внесення уточнень і доповнень.
4.6. Підготовлений проект плану проведення засідань колегії вноситься до проекту плану роботи Міністерства і передається до подальшого розгляду та затвердження на колегії.
4.7. План роботи колегії є орієнтовним: у разі необхідності Міністр або особа, що його заміщує, може його переглядати та уточнювати.
За ініціативою голови колегії або третини членів колегії можуть проводитись позапланові (позачергові) засідання колегії.
Секретар колегії своєчасно інформує усіх членів колегії, а також начальників структурних підрозділів про внесені зміни до плану роботи.
4.8. Для розгляду на засіданнях колегії структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за підготовку питання, яке виноситься на обговорення, не пізніше ніж за 10 днів до дня засідання подають секретарю колегії такі матеріали:
- список запрошених, завізований відповідним заступником Державного секретаря (виклик запрошених на засідання колегії здійснюється підрозділом, на який покладено відповідальність за підготовку питання);
................Перейти до повного тексту