1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
17.08.2007 N 138
Про затвердження Порядку використання окружними виборчими комісіями коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року
Відповідно до частини сьомої статті 49 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 12, 13, пунктом 4 статті 19, частиною третьою статті 23 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Затвердити Порядок використання окружними виборчими комісіями коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року, встановлений Центральною виборчою комісією спільно з Міністерством фінансів України (додається).
2. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям.
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Центральної виборчої комісії
від 17 серпня 2007 року N 138
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
від 17 серпня 2007 року N 946
ПОРЯДОК
використання окружними виборчими комісіями коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік ( 489-16 ) на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року
I. Загальні положення
1. Цей Порядок регулює питання використання окружними виборчими комісіями коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України (далі - позачергові вибори депутатів).
2. Видатки на підготовку і проведення позачергових виборів депутатів за рахунок коштів Державного бюджету України здійснюються Центральною виборчою комісією, яка є головним розпорядником бюджетних коштів, та окружними виборчими комісіями в особі їх голів, а в разі їх відсутності - заступників голів цих комісій, які є розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня.
3. Центральна виборча комісія на підставі копій довідок з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) формує мережу окружних виборчих комісій, що утримуються за рахунок коштів Державного бюджету України, та подає її на електронних і паперових носіях до Державного казначейства України.
4. Відповідальність за цільове використання коштів покладається на розпорядників бюджетних коштів згідно із законодавством України.
5. Контроль за правильним і цільовим використанням коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення позачергових виборів депутатів, здійснюється Центральною виборчою комісією та відповідними органами, на які покладено повноваження щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства України.
II. Організація здійснення видатків окружних виборчих комісій на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України
1. Видатки на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України здійснюються за такими напрямами:
- заходи Центральної виборчої комісії з підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України;
- заходи окружних та дільничних виборчих комісій з підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України.
2. Центральна виборча комісія:
- у межах бюджетних призначень, передбачених Державним бюджетом України на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України, розробляє кошторис Центральної виборчої комісії;
- розробляє та затверджує середні норми видатків окружної виборчої комісії, а також середні норми видатків для потреб дільничних виборчих комісій.
3. Окружна виборча комісія:
- на підставі лімітної довідки про бюджетні асигнування Центральної виборчої комісії, обрахованої відповідно до середніх норм видатків окружної виборчої комісії та середніх норм видатків для потреб дільничних виборчих комісій, подає на затвердження до Центральної виборчої комісії проекти кошторису та плану асигнувань загального фонду державного бюджету (постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ", наказ Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року N 57 "Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету");
- на підставі середніх норм видатків окружної виборчої комісії та середніх норм видатків для потреб дільничних виборчих комісій у п'ятиденний строк з дня її утворення складає та подає не пізніш як на сьомий день після дня утворення окружної виборчої комісії на затвердження до Центральної виборчої комісії єдиний кошторис видатків для підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України із включенням до нього видатків окружної виборчої комісії та видатків для потреб дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку;
4. Центральна виборча комісія у п'ятиденний строк з дня надходження від окружних виборчих комісій проектів кошторису та плану асигнувань загального фонду державного бюджету, єдиного кошторису видатків розглядає та затверджує їх.
5. Центральна виборча комісія складає і затверджує розподіл показників зведеного кошторису та розподіл показників зведеного плану асигнувань загального фонду державного бюджету на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України для кожного розпорядника коштів нижчого рівня, зокрема окружних виборчих комісій, за територіями відповідно до мережі розпорядників коштів та подає їх до Державного казначейства України.
6. Окружні виборчі комісії подають відповідним органам Державного казначейства на паперових та електронних носіях затверджені Центральною виборчою комісією кошториси, єдині кошториси та плани асигнувань загального фонду державного бюджету.
7. Доведені обсяги бюджетних асигнувань є підставою для прийняття окружними виборчими комісіями бюджетних зобов'язань.
8. У разі внесення змін до кошторисів, планів асигнувань загального фонду державного бюджету окружних виборчих комісій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ", наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року N 57 "Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету" складаються довідки про зміни кошторису, які затверджуються в тому ж порядку, що й кошториси, плани асигнувань загального фонду державного бюджету і є їх невід'ємною частиною.
Окружна виборча комісія протягом наступного робочого дня після затвердження довідки про зміни кошторису та плану асигнувань подає її відповідному територіальному органу Державного казначейства України.
9. У разі потреби внесення змін до кошторису, плану асигнувань, єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії окружні виборчі комісії вносять пропозиції з розрахунками та економічними обґрунтуваннями і подають їх на затвердження до Центральної виборчої комісії.
10. Окружна виборча комісія на підставі затвердженого Центральною виборчою комісією єдиного кошторису видатків складає та затверджує єдині кошториси видатків дільничних виборчих комісій.
При складанні цих кошторисів окружна виборча комісія, крім середніх норм видатків для потреб дільничних виборчих комісій, затверджених Центральною виборчою комісією, враховує кількість членів дільничних виборчих комісій, забезпечення їх необхідними приміщеннями, обладнанням, інвентарем тощо, а також кількість громадян, включених до списків виборців.
11. Рахунки окружних виборчих комісій відкриваються в територіальному органі Державного казначейства України за місцезнаходженням відповідної окружної виборчої комісії згідно з наказом Державного казначейства України від 2 грудня 2002 року N 221 "Про затвердження Порядку відкриття рахунків у національній валюті в органах Державного казначейства". При цьому картки зі зразками підписів голови, заступника голови та головного бухгалтера окружної виборчої комісії, які подаються до територіального органу Державного казначейства України, засвідчуються Головою Центральної виборчої комісії чи його заступником або нотаріусом. У цих картках також міститься зразок відбитка печатки окружної виборчої комісії.
12. Видатки Центральної виборчої комісії та окружних виборчих комісій здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого наказом Державного казначейства України від 25 травня 2004 року N 89 "Про затвердження Порядку обслуговування державного бюджету за видатками" та зареєстрованого Міністерством юстиції України 10 червня 2004 року за N 716/9315, та до Порядку обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 9 серпня 2004 року N 136 "Про затвердження Порядку обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державного казначейства України" та зареєстрованого Міністерством юстиції України 30 серпня 2004 року за N 1068/9667.
Відшкодування витрат на відрядження, пов'язані з виконанням обов'язків членами виборчих комісій, здійснюється в порядку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року N 663 "Про норми відшкодування витрат на відрядження в межах України та за кордон".
13. Окружна виборча комісія двічі на місяць: на кожне 15 число поточного місяця та 1 число місяця, що настає за звітним, надсилає Центральній виборчій комісії повідомлення про витрачання коштів та заборгованість за показниками єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії на підготовку і проведення позачергових виборів депутатів України за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку.
У разі внесення змін до кошторису, плану асигнувань, єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії окружними виборчими комісіями подається Центральній виборчій комісії повідомлення про витрачання коштів та заборгованість за показниками єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України.
III. Облік надходження та використання коштів Державного бюджету України ( 489-16 ), що виділяються на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України окружним виборчим комісіям
Ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності з використання бюджетних коштів виборчими комісіями здійснюються у порядку, визначеному Державним казначейством України.
IV. Припинення руху коштів та їх повернення
1. Окружна виборча комісія не пізніш як у п'ятиденний строк з дня офіційного оприлюднення результатів виборів подає до Центральної виборчої комісії виписки з реєстраційного рахунку та припиняє рух коштів на цьому рахунку. У семиденний строк з дня офіційного оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України Центральна виборча комісія відкликає залишки невикористаних асигнувань, виділених із загального фонду державного бюджету на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України, шляхом надання Державному казначейству України коригуючого розподілу виділених асигнувань.
2. На підставі повідомлення, відповідно до частини сьомої статті 38 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у Бюлетені державної реєстрації безоплатно друкується інформація про дату припинення окружної виборчої комісії, що є підставою для пред'явлення претензій за борговими зобов'язаннями.
3. Окружна виборча комісія після закриття реєстраційного рахунку повідомляє організації, які зареєстрували її як платника податку та зборів (платежів), про припинення своїх повноважень.
Додаток 1
до Порядку використання окружними
виборчими комісіями коштів, передбачених
у Державному бюджеті України на 2007 рік
( 489-16 ) на підготовку і проведення
позачергових виборів народних депутатів України
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Центральної виборчої комісії
від "___" серпня 2007 року N ___
ЄДИНИЙ КОШТОРИС ВИДАТКІВ
на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року
Окружна виборча комісія територіального
виборчого округу N ____
_________________________________________________________________
(назва бюджетної установи, організації)
_________________________________________________________________
(найменування міста, району, області)
Вид бюджету - державний;
код та назва відомчої класифікації видатків та кредитування -
673 "Центральна виборча комісія",
код та назва програмної класифікації видатків та кредитування
державного бюджету - _____________________________________________
(код та назва тимчасової класифікації
________________________________________________________________)
видатків та кредитування місцевих бюджетів
грн
Показники Код Усього на рік РАЗОМ
загальний фонд спеціальний
фонд
1 2 3 4 5
НАДХОДЖЕННЯ - усього х
Надходження коштів
із загального фонду
бюджету
х х
Надходження коштів
із спеціального
фонду бюджету,
у т.ч.
х
- плата за послуги,
що надаються
бюджетними
установами
250100 х
(розписати за
підгрупами)
- інші джерела
власних надходжень
бюджетних установ
250200 х
(розписати за
підгрупами)
- інші надходження,
у т.ч.
х
- інші доходи
(розписати за кодами
класифікації
доходів)
х
- фінансування
(розписати за кодами
класифікації
фінансування за
типом боргового
зобов'язання)
х
- повернення
кредитів до бюджету
(розписати за кодами
програмної
класифікації
видатків та
кредитування,
класифікації
видатків)
х х х
ВИДАТКИ ТА НАДАННЯ
КРЕДИТІВ - усього
х
Поточні видатки 1000
Оплата праці
працівників
бюджетних установ
1110
Заробітна плата 1111
Грошове утримання
військовослужбовців
1112
Нарахування на
заробітну плату
1120
Придбання предметів
постачання і
матеріалів, оплата
послуг та інші
видатки
1130
Предмети, матеріали,
обладнання та
інвентар
1131
Медикаменти та
перев'язувальні
матеріали
1132
Продукти харчування 1133
М'який інвентар та
обмундирування
1134
Оплата транспортних
послуг та утримання
транспортних засобів
1135
Оренда 1136
Поточний ремонт
обладнання,
інвентарю та
будівель; технічне
обслуговування
обладнання
1137
Послуги зв'язку 1138
Оплата інших послуг
та інші видатки
1139
Видатки на
відрядження
1140
Матеріали, інвентар,
будівництво,
капітальний ремонт
та заходи
спеціального
призначення, що
мають
загальнодержавне
значення
1150
Оплата комунальних
послуг та
енергоносіїв
1160
Оплата
теплопостачання
1161
Оплата
водопостачання і
водовідведення
1162
Оплата
електроенергії
1163
Оплата природного
газу
1164
Оплата інших
комунальних послуг
1165
Оплата інших
енергоносіїв
1166
Дослідження і
розробки, видатки
державного
(регіонального)
значення
1170
Дослідження і
розробки, окремі
заходи розвитку по
реалізації державних
(регіональних)
програм
1171
Окремі заходи
розвитку по
реалізації державних
(регіональних)
програм, не
віднесені до заходів
розвитку
1172
Виплата процентів
(доходу) за
зобов'язаннями
1200
Субсидії і поточні
трансферти
1300
Субсидії та поточні
трансферти
підприємствам
(установам,
організаціям)
1310
Поточні трансферти
органам державного
управління інших
рівнів
1320
Поточні трансферти
населенню
1340
Виплата пенсій і
допомог
1341
Стипендії 1342
Інші поточні
трансферти населенню
1343
Поточні трансферти
за кордон
1350
Капітальні видатки 2000
Придбання основного
капіталу
2100
Придбання обладнання
і предметів
довгострокового
користування
2110
Капітальне
будівництво
(придбання)
2120
Будівництво
(придбання) житла
2121
Будівництво
(придбання)
адміністративних
об'єктів
2122
Інше будівництво
(придбання)
2123
Капітальний ремонт 2130
Капітальний ремонт
житлового фонду
2131
Капітальний ремонт
адміністративних
об'єктів
2132
Капітальний ремонт
інших об'єктів
2133
Реконструкція та
реставрація
2140
Реконструкція
житлового фонду
2141
Реконструкція
адміністративних
об'єктів
2142
Реконструкція інших
об'єктів
2143
Реставрація пам'яток
культури, історії,
архітектури
2144
Створення державних
запасів і резервів
2200
Придбання землі і
нематеріальних
активів
2300
Капітальні
трансферти
2400
Капітальні
трансферти
підприємствам
(установам,
організаціям)
2410
Капітальні
трансферти органам
державного
управління інших
рівнів
2420
Капітальні
трансферти населенню
2430
Капітальні
трансферти за кордон
2440
Капітальні
трансферти до
бюджету розвитку
2450
Нерозподілені
видатки
3000
Надання внутрішніх
кредитів
4110
Надання кредитів
органам державного
управління інших
рівнів
4111
Надання кредитів
підприємствам,
установам,
організаціям
4112
Надання інших
внутрішніх кредитів
4113
Надання зовнішніх
кредитів
4210

................
Перейти до повного тексту