1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
НАКАЗ
15.06.2012 № 120/702
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Національного агентства України з питань державної служби № 279/1756 від 26.11.2018 )
Про створення Робочої групи з питань координації впровадження інструменту Twinning
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Національного агентства України з питань державної служби № 151/1126 від 22.09.2014 )
Відповідно до Указів Президента України від 01.11.2003 № 1238 "Про Національного координатора з питань технічної допомоги Європейського Союзу" та від 06.10.2005 № 1424 "Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 № 154 "Про затвердження Порядку організації роботи з підготовки та реалізації проектів Twinning в Україні", з метою забезпечення координації впровадження інструменту Twinning з програмним циклом технічної допомоги Європейського Союзу
НАКАЗУЄМО:
1. Утворити Робочу групу з питань координації впровадження інструменту Twinning (далі - Координаційна група) за пропорційного представництва Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Представництва Європейського Союзу в України у складі, що додається.
2. Установити, що основним завданням Координаційної групи є розгляд питань, пов'язаних з координацією процесу підготовки та реалізації проектів Twinning із загальним процесом підготовки програм технічної допомоги Європейського Союзу. Для виконання згаданого завдання надати Координаційній групі право:
- розглядати і схвалювати індикативний список проектів Twinnig, попередньо сформований Адміністративним офісом програми Twinning, зокрема на основі проектних пропозицій, отриманих від органів державної влади - потенційних бенефіціарів проектів Twinning, вносити зміни до нього;
- розглядати питання, що виникають під час підготовки та реалізації проектів Twinning, та надавати рекомендації щодо них заінтересованим органам;
- розглядати результати моніторингу, аудиту та оцінки діяльності проектів у рамках Twinning та у разі необхідності вносити пропозиції щодо відповідних заходів.
3. Покласти функції секретаріату Координаційної групи на Адміністративний офіс програми Twinning. Секретаріату Координаційної групи забезпечити організацію засідань Координаційної групи не рідше як два рази на рік або у разі виникнення такої необхідності.
4. Погодитись, що на засідання Координаційної групи можуть запрошуватись представники інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади, представники проектів зовнішньої допомоги Європейського Союзу з правом дорадчого голосу.

................
Перейти до повного тексту