1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Положення


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держпідприємництва
України
03.11.2003 N 118
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
1. Загальні положення
1. Колегія Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (далі - Колегія Держпідприємництва України) створюється відповідно до Положення про Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, затвердженого Указом Президента України від 25.05.2000 N 721/2000.
2. Колегія Держпідприємництва України є дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Держпідприємництва України, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності.
3. У своїй роботі Колегія Держпідприємництва України керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Положенням про Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, нормативно-правовими актами Держпідприємництва України, а також цим Положенням.
2. Основні завдання Колегії Держпідприємництва України
4. Колегія Держпідприємництва України обговорює, розглядає та приймає рішення про:
1) перспективи та найважливіші напрями діяльності розвитку галузі згідно з пріоритетами, визначеними у щорічному посланні Президента України до Верховної Ради України, Програмі діяльності Кабінету Міністрів України, Державній програмі соціально-економічного розвитку України;
2) удосконалення законодавства з питань, що належать до компетенції Держпідприємництва України;
3) формування та впровадження державної регуляторної політики, державної політики щодо ліцензування підприємницької діяльності та державної реєстрації підприємництва;
4) взаємодію з центральними, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо ефективного забезпечення єдиної державної політики у сфері підприємництва;
5) розширення вітчизняного та міжнародного співробітництва у сфері підприємництва;
6) науково-методичне забезпечення діяльності галузі;
7) дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження та використання матеріально-технічних ресурсів Держпідприємництва України;
8) вдосконалення діяльності Держпідприємництва України та його територіальних органів, підвідомчих установ та організацій, які належать до сфери управління Держпідприємництва України, їх кадрове забезпечення;
9) аналіз роботи Держпідприємництва України з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина;
10) стан виконавської дисципліни та контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, наказів Держпідприємництва України та рішень колегії;
11) стан дотримання законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни.
3. Склад Колегії Держпідприємництва України
5. До складу Колегії Держпідприємництва України входять Голова Держпідприємництва України (голова Колегії), перші заступники та заступники Голови (за посадою).
До складу Колегії Держпідприємництва України можуть входити окремі керівники самостійних структурних підрозділів центрального апарату Держпідприємництва України, територіальних представництв Держпідприємництва України, а також окремі уповноважені з питань захисту прав підприємців у регіонах (за згодою).
6. До складу Колегії Держпідприємництва України можуть входити (за згодою) народні депутати України, керівники інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, а також представники громадських організацій підприємців та їх спілок.
7. Члени Колегії Держпідприємництва України затверджуються та увільняються від обов'язків Кабінетом Міністрів України за поданням Голови Держпідприємництва України.
4. Організація роботи Колегії Держпідприємництва України
8. Організаційною формою роботи Колегії Держпідприємництва України є засідання, які проводяться у разі необхідності, але не рідше одного разу на квартал.
У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання Колегії Держпідприємництва України, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади.
9. Робота Колегії Держпідприємництва України проводиться відповідно до затвердженого її головою плану засідань на квартал (півріччя, рік), в якому зазначаються питання, що необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку матеріалів на засідання Колегії, орієнтовна дата проведення засідань Колегії Держпідприємництва України.
10. Затверджений план засідань Колегії Держпідприємництва України розсилається членам Колегії Держпідприємництва України, керівникам структурних підрозділів Держпідприємництва України, його територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держпідприємництва України, не пізніше ніж за два тижні до початку кварталу (півріччя, року).
11. Додаткові питання до затвердженого плану засідань Колегії Держпідприємництва України можуть бути включені до порядку денного засідання Колегії Держпідприємництва України за рішенням її голови не пізніше ніж за десять днів до чергового засідання.
12. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання Колегії Держпідприємництва України визначаються її головою.
13. Для вирішення організаційних питань, координації дій щодо підготовки та проведення Колегії Держпідприємництва України, ведення протоколів голова Колегії Держпідприємництва України призначає секретаря Колегії.
Секретар Колегії виконує свої обов'язки додатково до визначених його посадовою інструкцією повноважень.
14. На розгляд Колегії Держпідприємництва України подаються:

................
Перейти до повного тексту