1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 78 від 12.02.98
м.Київ
( Дію Наказу скасовано на підставі Наказу Державної митної служби N 462 від 31.07.98 )
Про затвердження Тимчасового порядку заповнення граф вантажної митної декларації при митному оформленні запасів, призначених для споживання
На виконання положень Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації, затвердженої наказом Держмитслужби від 09.07.97 N 307
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Тимчасовий порядок заповнення граф вантажної митної декларації при митному оформленні запасів, призначених для споживання (додається).
2. Інформаційно-аналітичному митному управлінню (Копосов С.А.) внести відповідні зміни до програмного забезпечення.
3. Начальнику Управління нетарифного регулювання (Пашинний О.І.) врахувати положення цього наказу при доопрацюванні Тимчасового порядку заповнення граф вантажної митної декларації відповідно до митних режимів "експорт", "імпорт", "транзит", "тимчасове ввезення (вивезення)", "митний склад", затвердженого наказом Держмитслужби від 17.12.97 N 648.
4. Начальникам митниць ознайомити суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності з Тимчасовим порядком заповнення граф вантажної митної декларації при митному оформленні запасів, призначених для споживання, та до 15.03.98 подати пропозиції Держмитслужбі до зазначеного Тимчасового порядку з урахуванням практичного застосування заповнення граф вантажної митної декларації.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби Соловкова Ю.П.
Голова Служби Л.Деркач
Додаток
до ноказу Держмитслужби
України від 12.02.98 N 78
Тимчасовий порядок заповнення граф вантажної митної декларації при митному оформленні запасів, призначених для споживання
1. Загальні положення
1.1. Тимчасовий порядок заповнення граф вантажної митної декларації (далі - ВМД) при митному оформленні запасів, призначених для споживання (далі - Тимчасовий порядок), установлено відповідно до Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації, затвердженої наказом Держмитслужби від 09.07.97 N 307 (далі - Інструкція), та Тимчасового порядку заповнення граф вантажної митної декларації відповідно до митних режимів "експорт", "імпорт", "транзит", "тимчасове ввезення (вивезення)", "митний склад", затвердженого наказом Держмитслужби від 17.12.97 N 648 (далі - Порядок).
1.2. Під запасами, призначеними для споживання (далі - запаси споживаня), розуміються:
3) товари, призначені для споживання пасажирами та екіпажем на борту суден, літаків, на залізничному та іншому транспорті незалежно від того, продаються вони чи ні;
4) товари, включаючи пально-мастильні матеріали, необхідні для експлуатації та технічного обслуговування суден, літаків, залізничного транспорту та інших транспортних засобів;
5) товари, призначені для матеріально-технічного постачання та спорядження, пально-мастильні матеріали, сировина для промислової переробки, продовольство, інші предмети, що вивозяться за межі митної території України для забезпечення виробничої діяльності українських та орендованих (зафрахтованих) українськими підприємствами та організаціями суден, які здійснюють морський промисел.
1.3. При митному оформленні запасів споживання замість додаткових аркушів ВМД форми МД-3 можуть бути використані формуляри-специфікації форми МД-8, які виготовляються за допомогою комп'ютера або друкарським способом.
1.4. При митному оформленні запасів споживання кількість додаткових аркушів форми МД-8 до основного аркуша ВМД не обмежується.
1.5. Запаси споживання, що завантажуються на судна, літаки, залізничний транспорт та інші транспортні засоби на митній території України та призначені для вивезення за її межі, підлягають митному оформленню зі сплатою належних митних платежів у залежності від заявленої мети.
1.6. При митному оформленні запасів стоживання, які поставляються на іноземні або орендовані (зафрахтовані) іноземними суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності транспортні засоби, використовуються в додаток до основного аркуша ВМД бланки МД-3 (МД-8).
1.7. Митне оформлення запасів споживання, що поставляються на українські транспортні засоби або транспортні засоби, що орендуються (фрахтуються) українськими підприємствами, здійснюється за поданням ВМД, оформленої згідно із зазначеним Тимчасовим положенням, та з використанням замість додаткових аркушів форми МД-3 (МД-8) специфікацій довільної форми, в яких обов'язково зазначається порядковий номер та найменування запасів споживання, код товару згідно з ГС ТН ЗЕД на рівні 4 знаків, їх кількість та вартість. Специфікації обов'язково засвідчуються печаткою підприємства, яке декларує ці товари.

................
Перейти до повного тексту