1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Н А К А З
01.11.2002 N 63
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету з питань житлово-комунального господарства N 212 від 09.12.2003 )
Про затвердження Положення про Колегію Держжитлокомунгоспу України та Регламенту засідань Колегії Держжитлокомунгоспу України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства N 57 від 27.03.2003 N 151 від 10.09.2003 )
З метою організації роботи колегії Комітету,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про колегію Держжитлокомунгоспу України та Регламент засідань колегії Держжитлокомунгоспу України. Працівникам центрального апарату Комітету, керівникам і фахівцям підприємств та організацій, що належать до сфери управління Комітету, неухильно дотримуватися Положення про колегію Держжитлокомунгоспу України та Регламенту засідань колегії Держжитлокомунгоспу України, забезпечувати ефективну роботу колегії та виконання її рішень.
Голова Комітету Г.М.Семчук
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держжитлокомунгоспу
01.11.2002 N 63
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію державного комітету України з питань житлово-комунального господарства
1. Загальні положення
1.1. Колегія Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства (далі колегія) утворюється з метою вироблення взаємоузгодженої колективної позиції щодо проведення державної політики у сфері житлово-комунального господарства та міськелектротранспорту.
1.2. У своїй роботі колегія керується Конституцією України, актами Президента України, законами України, постановами Верховної Ради України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, відомчими актами Комітету та цим Положенням.
2. Основні завдання та функції
2.1. Головним завданням колегії є реалізація державної політики у сфері житлово-комунального господарства, відпрацювання та розв'язання питань, що належать до компетенції Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства (далі Комітет), обговорення найважливіших напрямів його діяльності.
2.2. Відповідно до покладених на Комітет завдань колегія може розглядати:
практику застосування законодавства України з питань житлово-комунального господарства та міського електротранспорту;
пропозиції щодо вдосконалення законодавства України з питань житлово-комунального господарства та міського електротранспорту;
стан розроблення та реалізації заходів щодо енерго- та ресурсозбереження, впровадження екологічно безпечних технологій у сфері житлово-комунального господарства та міського електротранспорту;
питання проведення реформи у житлово-комунальному господарстві;
заходи щодо підвищення техніко-економічного рівня житлово-комунального господарства та міського електротранспорту;
проекти державних, регіональних і галузевих програм розвитку житлово-комунального господарства та міського електротранспорту;
підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Комітету;
стан виконавської дисципліни в апараті Комітету та управліннях житлово-комунального господарства облдержадміністрацій;
питання роботи управлінь, відділів Комітету, а також управлінь житлово-комунального господарства облдержадміністрацій;
інші питання, пов'язані з реалізацією покладених на Комітет завдань.
2.3. Колегія має право:
залучати вчених і провідних фахівців галузі до підготовки та розгляду питань, що належать до її компетенції;
заслуховувати керівників та фахівців підприємств, організацій та установ, що належать до сфери управління Комітету, управлінь житлово-комунального господарства облдержадміністрацій, а також представників суміжних галузей щодо втілення в життя рішень вищих органів законодавчої та виконавчої влади з питань функціонування житлово-комунального господарства;
запрошувати до участі у засіданні колегії представників інших центральних органів виконавчої та законодавчої влади;
проводити спільні засідання з колегіями інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, Комітетами Верховної Ради України і ухвалювати спільні рішення.
3. Склад колегії
3.1. До складу колегії входять:
за посадою: Голова Комітету (голова колегії) та заступники Голови Комітету;
можуть входити інші керівні працівники Держжитлокомунгоспу України;
( Абзац третій розділу 3 в редакції Наказу Держкомжитлокомунгоспу N 151 від 10.09.2003 )
за згодою: народні депутати України; керівники інших центральних і місцевих органів виконавчої та представницької влади, підприємств, установ, організацій та асоціацій; представники громадських організацій.
3.2. Членів колегії затверджує та увільняє від обов'язків Кабінет Міністрів України.
4. Планування роботи колегії
4.1. Організаційною формою роботи колегії є засідання, які проводяться не рідше одного разу на місяць, а також у разі необхідності оперативного вирішення питання.
4.2. Організація підготовки і проведення засідань колегії покладається на Управління організаційно-інформаційного забезпечення роботи апарату.
4.3. Засідання колегії проводяться відповідно до розробленого і затвердженого наказом Комітету Орієнтовного плану, що складається на квартал, та з урахуванням поточних питань.
5. Порядок проведення засідань колегії та прийняття рішень
5.1. Засідання колегії проводяться під головуванням Голови Комітету, а у разі його відсутності - першого заступника Голови Комітету або виконуючого обов'язки Голови Комітету.
5.2. Секретарем колегії є за посадою головний спеціаліст Управління організаційно-інформаційного забезпечення роботи апарату.
5.3. Засідання колегії є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини її складу.
5.4. У роботі колегії можуть брати участь з власної ініціативи Президент України, Прем'єр-міністр України, віце-прем'єр-міністри України, народні депутати України, працівники апарату Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України.
5.5. На засідання колегії можуть бути запрошені керівники структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Комітету, вчені та провідні фахівці галузі, якщо питання, яке розглядається на засіданні, стосується їхньої діяльності, акредитовані представники засобів масової інформації.
Список запрошених погоджується Головою Комітету.
5.6. Рішення колегії приймаються відкритим голосуванням і вважаються ухваленими, якщо за них проголосувало більше половини присутніх на засіданні членів колегії. У разі рівного розподілу голосів голос головуючого є вирішальним. Хід обговорення питання, внесені зауваження та пропозиції фіксуються у протоколі, який підписується головуючим на засіданні та секретарем колегії.
5.7. Рішення колегії, як правило, проводяться в життя наказами Комітету.
6. Контроль за виконанням рішень колегії
Контроль за виконанням рішень колегії покладається на осіб, визначених у цих рішеннях, та на Управління організаційно-інформаційного забезпечення роботи апарату.
РЕГЛАМЕНТ
засідань колегії Держжитлокомунгоспу України
1. Формування плану проведення засідань колегії
1.1. Засідання колегії проводяться відповідно до розробленого і затвердженого наказом Комітету плану та у разі необхідності.
( Пункт 1.1 в редакції Наказу Держкомжитлокомунгоспу N 151 від 10.09.2003 )

................
Перейти до повного тексту