- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГЕОЛОГІЇ ТА НАДР УКРАЇНИ
Додаток
до наказу Держгеонадр України
12.02.2013 № 60
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Державної служби геології та надр України
1. Це Положення визначає загальні засади утворення і діяльності колегії у Державній службі геології та надр України (далі - Держгеонадра України).
2. Колегія Державної служби геології та надр України (далі - колегія) є консультативно-дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності Держгеонадр України.
3. У своїй роботі колегія керується
Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України, дорученнями Президента України та Міністра, наказами та дорученнями Голови Держгеонадр України, наказами Міністерства екології та природних ресурсів України (далі - Міністерство),
Положенням про Державну службу геології та надр України.
4. Рішення про утворення або ліквідацію колегії приймається Головою Держгеонадр України.
Функції колегії
5. Колегія обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найважливіших напрямків діяльності Держгеонадр України та розглядає пропозиції щодо:
1) удосконалення законодавства;
2) забезпечення взаємодії в установленому порядку з іншими органами виконавчої влади, допоміжними органами і службами, утвореними Президентом України, а також з органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, профспілками та організаціями роботодавців, відповідними органами іноземних держав і міжнародних організацій, підприємствами, установами, організаціями;
3) розширення міжнародного співробітництва у геологічній галузі;
4) формування та реалізації державної політики у геологічному вивченні та раціональному використанні надр;
5) обговорення прогнозів і програм соціально-економічного розвитку в галузі геологічного вивчення та раціонального використання надр регіону, території, інших державних програм та визначає шляхи їх реалізації;
6) стану дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження та використання державного майна, здійснення внутрішнього фінансового контролю та усунення виявлених недоліків;
7) вдосконалення діяльності Держгеонадр України, його територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління;
8) поліпшення стану роботи Держгеонадр України з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина;
9) поліпшення ефективності роботи Держгеонадр України, інших органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, а також інших підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування (в межах компетенції);
10) поліпшення стану дотримання законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни;
11) підвищення ефективності з реалізації інших завдань, покладених на Держгеонадра України.
Склад колегії
6. До складу колегії входять: Голова Держгеонадр України - Голова колегії, заступники Голови Держгеонадр України, посадові особи, визначені Міністром екології та природних ресурсів України, керівники самостійних структурних підрозділів Держгеонадр України.
За згодою до складу колегії Держгеонадр України можуть входити: представники інших державних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, наукових і навчальних закладів, громадських організацій, всеукраїнських профспілок, їх об'єднань та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців, інші особи.
7. Кількісний та персональний склад колегії Держгеонадр України затверджує Голова Держгеонадр України.
Організація роботи колегії
8. Організаційною формою роботи колегії є засідання. Періодичність проведення засідань колегії визначається Головою колегії.
У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади.
9. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого Головою колегії плану засідань на півріччя, в якому зазначаються питання, які необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.
10. Затверджений план засідань колегії розсилається членам колегії, керівникам структурних підрозділів Держгеонадр України, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держгеонадр України, не пізніше ніж за два тижні до початку півріччя, а також розміщується на веб-сайті Держгеонадр України.
11. Додаткові питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за рішенням Голови колегії не пізніше ніж за десять днів до чергового засідання.
12. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються Головою колегії.
13. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії згідно із затвердженим планом засідань та з урахуванням внесених пропозицій здійснюється секретарем колегії, який не пізніше ніж за десять днів до засідання подає його Голові колегії на погодження.
14. На розгляд колегії подаються:
1) проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання;
................Перейти до повного тексту