- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
N 41 від 30.09.2002
Про хід підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2002/2003 р.
Розглянувши хід підготовки підприємств, установ і організацій транспортно-дорожнього комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2002-2003 років, колегія відмічає, що стан справ викликає певну стурбованість.
Повторюється негативна тенденція минулих років, коли значний обсяг робіт виконується в останній місяць перед початком осінньо-зимового періоду.
За оперативною інформацією, отриманою від підгалузей транспорту, станом на 26 вересня в цілому по Мінтрансу виконано біля 90 відсотків підготовчих робіт. В розрізі галузей транспорту стан виконання заходів такий.
По Укравтотрансу та Укрзалізниці виконано - 90 відсотків, по Укравіатрансу - 86 відсотків, по Укрморрічфлоту - 78 відсотків, по Укравтодору - 71 відсоток, по Укрзалізреммашу - 94 відсотки, по Укрпромзалізтрансу - 93 відсотки від необхідного обсягу робіт.
Традиційно важливим залишається створення незменшувальних 10-денних запасів паливно-мастильних матеріалів, які в подальшому обумовлюють стабільну роботу транспорту. Станом 26.09.02 ця робота не завершена в жодній з підгалузей транспорту, крім Укравіації. В Укравтотрансі зазначені запаси створені лише в обсязі 75%.
Залишається не вирішеною проблема доукомплектування запасів теплого спецодягу і спецвзуття для робітників. Станом на 26.09.2002 найгірший стан справ з зазначеного питання на підприємствах авіаційного, автомобільного, морського та річкового транспорту, де заготовлено лише 70-80% від запланованої кількості.
Недостатніми темпами ведуться роботи в підгалузях по підготовці рухомого складу. Укравтотрансом взагалі не контролювався стан підготовки автотранспортних засобів. В оперативних звітах Укравіації відсутня інформація про стан підготовки парку повітряних суден.
Підприємствами не виконані в повному обсязі заходи по підготовці технологічного, енергетичного та електротехнічного обладнання і устаткування, котелень та тепломереж, снігоочисної та снігозбиральної техніки. Не повністю підготовлені до зими відомчі об'єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери.
З метою забезпечення своєчасної підготовки підприємств і організацій до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2002/2003 рр. Колегія В И Р І Ш И Л А:
1. Визнати організаційну роботу з підготовки підвідомчих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2002/2003 років Державних департаментів авіаційного, автомобільного морського та річкового транспорту, Державної адміністрації залізничного транспорту, Укрпромзалізтрансу, Укрзалізреммашу - недостатньою.
2. Державним департаментам авіаційного (Максимов В.О.), автомобільного (Докіль Л.П.), морського і річкового транспорту (Скворцов Г.П.), Державній адміністрації залізничного транспорту (Федюшин Ю.М.), Укрзалізреммашу (Івашутін В.М.), Укрпромзалізтрансу (Захарченко В.Я.):
2.1. Оголосити до 15.10.02 на підвідомчих підприємствах надзвичайний режим з метою своєчасного завершення з підготовки до осінньо-зимового періоду.
2.2. В термін до 15.10.02 провести підсумкову колегію (раду), на якій дати принципову оцінку виконання робіт з підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період.
Копії рішення колегії (ради) надати Мінтрансу до 19.10.02.
2.3. В термін до 25.10.02 затвердити плани залучення сил і засобів на випадок несприятливих погодних умов, порядок і регламент зв'язку, інформування та оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Укласти угоди з відповідними підприємствами і організаціям, незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форм власності, на виділення сил і засобів для проведення невідкладних робіт при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.
Копії планів надати Мінтрансу в термін до 01.11.02.
2.4. Забезпечити проведення в двотижневий строк повторного інструктажу працівників з охорони праці. Особливу увагу звернути на надання практичної допомоги першозимникам з питань, щодо специфічного характеру роботи в умовах осінньо-зимового періоду.
2.5. Завершити підготовку до осінньо-зимового періоду об'єктів житлово-комунального господарства, транспортних засобів, виробничих, адміністративних та побутових будівель, котельних установок, котлоагрегатів, дизельних електростанцій та інших джерел живлення, забезпечивши їх до початку опалювального сезону необхідними обсягами резервного палива.
2.6. Вишукати фінансові ресурси для прискорення робіт по створенню 10-денних незменшувальних запасів паливно-мастильних матеріалів.
2.7. В двотижневий строк вжити дієвих заходів щодо забезпечення в повному обсязі працівників теплим спецодягом та спецвзуттям.
2.8. Встановити постійний контроль за проведенням своєчасних розрахунків та погашенням кредиторської заборгованості за спожиті електричну, теплову енергію і природний газ.
................Перейти до повного тексту