1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.03.2012 № 27
Про склад та положення про Міжвідомчу робочу групу з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державного агентства екологічних інвестицій № 63 від 25.04.2012 № 140 від 13.07.2012 № 163 від 31.07.2012 № 173 від 08.08.2012 № 211 від 30.08.2012 № 283 від 15.10.2012 № 164 від 01.08.2013 № 210 від 28.10.2013 № 39 від 28.04.2014 )
Відповідно до пункту 6 Порядку розгляду, схвалення та реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов'язань сторонами Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 № 221, та у зв'язку зі зміною структури Держекоінвестагентства
НАКАЗУЮ:
1. Утворити Міжвідомчу робочу групу з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (далі - Міжвідомча робоча група), у складі згідно з додатком.
2. Затвердити положення про Міжвідомчу робочу групу, що додається.
3. Організаційне забезпечення роботи Міжвідомчої робочої групи покласти на Управління схеми зелених інвестицій (В. Єрмаков).
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держекоінвестагентства від 30 червня 2011 року № 36.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Пожарського В.Ю.
Голова В. Якубовський
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства
екологічних інвестицій України
01.03.2012 № 27
ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу робочу групу з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату
1. Міжвідомча робоча група з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (далі - Міжвідомча робоча група) утворена відповідно до Порядку розгляду, схвалення та реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов'язань сторонами Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 № 221, зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2010 р. № 807.
2. Міжвідомча робоча група є постійно діючим і колегіальним дорадчим органом при Державному агентстві екологічних інвестицій України (далі - Держекоінвестагентство).
3. Міжвідомча робоча група у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, актами Мінприроди, міжнародними договорами про передачу частин встановленої кількості викидів парникових газів відповідно до статті 17 Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, наказами Держекоінвестагентства, а також цим Положенням.
4. Основними завданнями Міжвідомчої робочої групи є:
розгляд поданих заявниками документів щодо проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій (далі - проекти) та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до рамкової конвенції ООН про зміну клімату (далі - пропозицій), попередньо відібраних Держекоінвестагентством;
проведення аналізу і оцінки поданих проектів (пропозицій), визначення його переваги над іншими проектами (пропозиціями) відповідного спрямування на підставі результатів оцінки кількісних та якісних показників;
надання рекомендації Держекоінвестагентству про схвалення кожного поданого проекту (пропозиції) як проекту (пропозиції) цільових екологічних (зелених) інвестицій або про відмову у схваленні;
вирішення інших проблемних питань щодо розгляду, схвалення та реалізації проектів (пропозицій) цільових екологічних (зелених) інвестицій.
5. Міжвідомча робоча група має право:
одержувати від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;
запрошувати на засідання працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), до компетенції яких належать питання, пов'язані із поданими проектами (пропозиціями) цільових екологічних (зелених) інвестицій;
залучати до роботи групи працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, незалежних експертів (за їх згодою).
6. Міжвідомча робоча група утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря та членів групи.
Головою Міжвідомчої робочої групи є заступник Голови Держекоінвестагентства.
Членами робочої групи можуть бути посадові особи центральних органів виконавчої влади, фахівці наукових та інших установ (за згодою їх керівників), представники Національної академії наук України (за згодою) та народні депутати України (за згодою).
Персональний склад Міжвідомчої робочої групи затверджує Голова Держекоінвестагентства.
Заступник голови та секретар призначаються головою Міжвідомчої робочої групи з числа осіб, які входять до її складу.
Голова Міжвідомчої робочої групи здійснює загальне керівництво, відповідає за організацію та координацію її діяльності.
Секретар Міжвідомчої робочої групи забезпечує організаційно-технічну підтримку роботи групи, зокрема підготовку необхідних документів до засідань, ведення протоколу засідань, а також здійснення контролю за виконанням рішень.
7. Основною формою роботи Міжвідомчої робочої групи є засідання. Засідання Міжвідомчої робочої групи проводить голова або за його відсутності заступник голови. Засідання Робочої групи проводяться за необхідністю, але не рідше одного разу на квартал.
Про дату проведення засідання члени Міжвідомчої робочої групи повідомляються не пізніше ніж за 2 дні до його проведення.
8. Засідання Міжвідомчої робочої групи вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж половина її членів.
Голова Міжвідомчої робочої групи має право вносити рекомендації щодо змін до складу Міжвідомчої робочої групи, які оформляються наказом Держекоінвестагентства.
Працівники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники підприємств, установ та організацій, фахівці наукових та інших установ, незалежні експерти, які не є членами Міжвідомчої робочої групи, можуть брати участь у її роботі з правом дорадчого голосу при обговоренні окремих питань у порядку, визначеному головою Міжвідомчої робочої групи.
9. Рішення Міжвідомчої робочої групи приймається більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні, та оформлюється у протоколі, який підписує її голова або його заступник, що головував на засіданні, та секретар. У разі рівного розподілу голосів голос головуючого є вирішальним.
10. Рішення Міжвідомчої робочої групи оприлюднюються на офіційному веб-сайті Держекоінвестагентства.
11. На підставі рекомендацій Міжвідомчої робочої групи Держекоінвестагентство приймає рішення про схвалення проекту (пропозиції).
ЗАТВЕРДЖЕНО

................
Перейти до повного тексту