1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
НАКАЗ
01.02.2012 № 20
Про утворення колегії Національного агентства України з питань державної служби
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Національного агентства України з питань державної служби № 55 від 28.03.2012 № 71 від 18.04.2012 № 239 від 14.12.2012 )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 № 1569 , керуючись пунктом 11 Положення про Національне агентство України з питань державної служби , затвердженого Указом Президента України від 18.07.2011 № 769/2011, для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Нацдержслужби України, та обговорення найважливіших напрямів її діяльності
НАКАЗУЮ:
1. Утворити колегію Національного агентства України з питань державної служби.
2. Затвердити Положення про колегію Національного агентства України з питань державної служби (додаток 1).
3. Затвердити персональний склад колегії Національного агентства України з питань державної служби (додаток 2).
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління державної служби України від 17.11.2006 № 383 , зі змінами згідно з наказами від 28.02.2008 № 43, від 15.10.2008 № 284, від 12.12.2008 № 366, від 17.12.2008 № 367, від 04.12.2009 № 372, від 08.02.2010 № 31, від 19.02.2010 № 45, від 28.04.2010 № 112.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова
Нацдержслужби України

В. Толкованов
Додаток 1
до наказу Нацдержслужби України
01.02.2012 № 20
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Національного агентства України з питань державної служби
1. Це Положення визначає загальні засади утворення і діяльності колегії Національного агентства України з питань державної служби України (далі - Нацдержслужба України).
2. Колегія Нацдержслужби України (далі - колегія) є постійним консультативно-дорадчим органом і утворюється для підготовки рекомендацій щодо виконання покладених на неї завдань, погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для обговорення найважливіших напрямів діяльності Нацдержслужби України.
3. У своїй роботі колегія керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, Положенням про Нацдержслужбу України , затвердженим Указом Президента України від 18.07.2011 року № 769/2011, а також наказами Нацдержслужби України і цим Положенням.
4. Рішення про утворення колегії затверджує Голова Нацдержслужби України.
Функції колегії
5. Колегія Нацдержслужби України:
1) обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найбільш пріоритетних напрямів діяльності Нацдержслужби України, її територіальних органів та підвідомчих установ;
2) розглядає пропозиції щодо:
• формування єдиної державної політики у сфері державної служби та у сфері служби в органах місцевого самоврядування;
• розробки нормативно-правових актів з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування;
• співпраці Нацдержслужби України з міжнародними інституціями;
• запобігання проявам корупції серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
• методичного забезпечення діяльності кадрових служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, а також методичного та консультативного забезпечення органів місцевого самоврядування з питань служби в цих органах;
• результатів конкурсу "Кращий державний службовець";
• результатів конкурсу "Приязна адміністрація";
• пріоритетних напрямів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування;
• вдосконалення форм державної статистичної звітності.
3) схвалює на своєму засіданні річний план роботи Нацдержслужби України;
4) розглядає інші питання, пов'язані з реалізацією завдань, покладених на Нацдержслужбу України, як на центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноважений забезпечувати формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, здійснювати функціональне управління державною службою.
Склад колегії
6. До складу колегії Нацдержслужби України входять: Голова Нацдержслужби України (голова колегії), перший заступник, заступник Голови Нацдержслужби України (за посадою), визначені Головою Нацдержслужби України керівники структурних підрозділів Нацдержслужби України, а також керівники її територіальних органів та підвідомчих установ.
Також за згодою до складу колегії входять представники інших органів державної влади, їх територіальних органів і підвідомчих установ, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, наукових установ та організацій, народні депутати України, представники громадських організацій та інші особи.
Секретар колегії призначається з числа керівників структурних підрозділів центрального апарату Нацдержслужби України.
Кількісний та персональний склад колегії визначається та затверджується рішенням Нацдержслужби України.
Організація роботи колегії
7. Організаційною формою роботи колегії є засідання. Періодичність проведення засідань колегії визначається її головою.
У разі необхідності можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади, колегіальними керівними органами інших установ та організацій.
В окремих випадках у період між засіданнями рішення колегії може прийматися шляхом письмового опитування (візування) більше половини членів колегії (у робочому порядку). При цьому голові колегії подається доповідна записка з обґрунтуванням необхідності такої процедури розгляду, підписана керівником структурного підрозділу, який готує питання, та завізована заступником Голови Нацдержслужби (згідно з розподілом функціональних обов'язків та повноважень).
8. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого її головою плану засідань на півріччя (рік), в якому зазначаються питання, що необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.
9. Затверджений план засідань колегії надсилається членам колегії, а також керівникам структурних підрозділів центрального апарату Нацдержслужби України, її територіальним органам та підвідомчим установам не пізніше ніж за два тижні до початку півріччя.
10. Додаткові питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за пропозицією заінтересованих органів, організацій, осіб за рішенням її голови не пізніше ніж за 10 днів до чергового засідання.
11. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються головою колегії.
12. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії згідно із затвердженим планом засідань та з урахуванням внесених пропозицій здійснюється Управлінням організаційної та кадрової роботи, яке не пізніше ніж за десять днів до засідання подає його голові колегії для погодження.
13. На розгляд колегії подаються:
1) проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання;
2) довідки з питань порядку денного засідання колегії з викладенням обґрунтованих висновків і пропозицій;
3) проекти рішень колегії;
4) список членів колегії, які беруть участь у засіданні;
5) списки запрошених осіб та осіб, які виявили бажання взяти участь в обговоренні питань порядку денного засідання колегії, із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові, місця роботи та займаних посад;
6) довідкові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали, звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуються порядку денного.
14. Членам колегії матеріали надаються не пізніше ніж за три дні до засідання, а у разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за один день до засідання.
15. Особи, відповідальні за підготовку та подання матеріалів на засідання колегії, надають їх Управлінню організаційної та кадрової роботи не пізніше ніж за сім днів до чергового засідання, а у разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за три дні до засідання. Управління організаційної та кадрової роботи контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє правильність їх оформлення. У разі необхідності - повертає їх на доопрацювання.
16. Відповідальність за вчасну та якісну підготовку матеріалів до засідань колегії покладається особисто на першого заступника або заступника Голови Нацдержслужби України (згідно з розподілом обов'язків), керівника структурного підрозділу Нацдержслужби України, зазначених у плані проведення засідань колегії.
Порядок проведення засідання колегії
17. Засідання колегії веде її голова, а у разі його відсутності з поважних причин (відрядження, відпустка, хвороба тощо) - особа, на яку покладено виконання обов'язків Голови Нацдержслужби України.

................
Перейти до повного тексту