- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про внесення змін до наказу Державної судової адміністрації України від 22 березня 2013 року № 41
1. Звіт за
формою № 1-1-ОП "Звіт про оперативність розгляду місцевими загальними судами матеріалів кримінального провадження", затверджений наказом Державної судової адміністрації України від 22.03.2013 № 41 "Про затвердження форми звітності про оперативність розгляду місцевими загальними судами матеріалів кримінального провадження", викласти в новій редакції (додається).
2. Затвердити Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 1-1-ОП "Звіт про оперативність розгляду місцевими загальними судами матеріалів кримінального провадження" (додається).
3. Визнати таким, що втратив чинність,
наказ Державної судової адміністрації України від 17.06.2010 № 82 "Про затвердження форми звітності № 1-ОП "Звіт про оперативність розгляду місцевими та апеляційними загальними судами кримінальних справ" та Інструкції щодо її заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08.07.2010 за № 488/17783.
4. Сектору міжнародного співробітництва та взаємодії з засобами масової інформації розмістити текст цього наказу на офіційному веб-порталі "Судова влада України" в розділі "Нормативно-правова база".
5. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, апеляційного суду Автономної Республіки Крим, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.
6. Управлінню інформатизації судів та судової статистики повідомити Міністерство юстиції України про втрату чинності
наказу Державної судової адміністрації України від 17.06.2010 № 82, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.07.2010 за № 488/17783, "Про затвердження форми звітності № 1-ОП "Звіт про оперативність розгляду місцевими та апеляційними загальними судами кримінальних справ" та Інструкції щодо її заповнення".
7. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до місцевих загальних судів.
8. Цей наказ набирає чинності з дня його видання.
9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В. о. Голови |
Л. Гізатуліна |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Державної судової адміністрації
України
19.01.2015 № 8
ЗВІТ
про оперативність розгляду місцевими загальними судами матеріалів кримінального провадження (Форма № 1-1-ОП)
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Державної судової адміністрації
України
19.01.2015 № 8
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми звітності № 1-1-ОП "Звіт про оперативність розгляду місцевими загальними судами матеріалів кримінального провадження"
I. Загальні положення
1. Звіт складається з розділів 1, 2, 3, які містять дані про кількість матеріалів кримінального провадження (далі - матеріали), що перебували в судах на розгляді та не були розглянуті на кінець звітного періоду, терміни, протягом яких матеріали не розглядаються, причини та строки відкладення їх розгляду, а також ужиті судами заходи для своєчасного розгляду матеріалів.
Розділи 1.1, 2.1, 3.1 містять дані про кількість кримінальних справ, що розглядаються в порядку
КПК України 1960 року.
2. Звіт складається за відповідні звітні періоди: квартал, півріччя, 9 місяців, рік.
3. Первинні звіти складають районні, районні в містах, міські, міськрайонні суди, (далі - місцеві загальні суди) на підставі документів первинного обліку.
4. Територіальними управліннями державної судової адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - територіальні управління) складаються зведені звіти на підставі первинних звітів місцевих загальних судів.
5. Державною судовою адміністрацією України (ДСА України) складається зведений звіт про оперативність розгляду місцевими загальними судами матеріалів кримінального провадження в цілому по Україні.
6. Звіт подається в електронному вигляді засобами, визначеними ДСА України.
7. Організації - складачі інформації вносять виправлення у звіти, в даних яких виявлені приписки та інші перекручення, незалежно від того, хто встановив наявність приписок та інших перекручень у звітах, і надсилають виправлені звіти в електронному вигляді адресатам, яким подаються звіти, не пізніше наступного дня з моменту виявлення перекручення; іншим адресатам - не пізніше трьох днів. При цьому слід зробити в супровідному листі до звітів відповідну примітку щодо зміни даних та її причини.
8. За достовірність і своєчасне подання звіту відповідають голови місцевих загальних судів, начальники територіальних управлінь, керівник структурного підрозділу ДСА України, який здійснює зведення звіту, а також безпосередні виконавці звіту. Указані особи підписують звіт.
II. Порядок заповнення звіту
1. Загальні положення
1.1. При заповненні розділів 1, 1.1 та 2, 2.1 звіту кожен матеріал (справа) відображається лише один раз, а в розділі 3, 3.1 матеріал (справа) відображається відповідно до кількості вжитих заходів.
1.2. Тривалість перебування в провадженні суду матеріалів (справ) обліковується з дня надходження матеріалу (справи) до суду до дня постановлення судового рішення.
2. Порядок заповнення розділу 1 "Строки розгляду матеріалів кримінального провадження"
2.1. У графі 1 рядків 1 - 13, 15 містяться дані про кількість матеріалів, що перебували в суді на розгляді. Кількість осіб, які тримаються під вартою у зв'язку з тим, що матеріали не розглядалися судом, зазначається в рядку 14 цієї графи.
2.2. У графі 2 виділяються з графи 1 дані про кількість матеріалів, що станом на кінець звітного періоду не розглянуті та не зупинені чи не відкладені, тобто ті матеріали, за якими судом не проводилися процесуальні дії (розгляд матеріалів не зупинявся у випадках, передбачених законом, та не відкладався).
2.3. Загальна кількість матеріалів, що перебували на розгляді суду в поточному звітному періоді, відображається наростаючим підсумком у рядку 1.
2.4. У рядку 2 зазначається наростаючим підсумком кількість матеріалів, провадження в яких закінчено.
2.5. Відповідно в рядку 3 або 4 наростаючим підсумком указується кількість матеріалів, що були призначені до розгляду з порушенням строків, передбачених статтею
314 КПК України (були призначені до підготовчого судового засідання пізніше 5 днів з дня їх надходження до суду) та статтею
316 КПК України (були призначені до судового розгляду пізніше 10 днів з дня постановлення ухвали про його призначення).
2.6. Кількість матеріалів, що залишилися нерозглянутими на кінець звітного періоду, обліковується в рядку 5, а матеріали, судове провадження в яких зупинено (стаття
335 КПК України ), - ще й у рядку 6.
................Перейти до повного тексту