1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 379 від 23.02.98
Питання Київського міського госпрозрахункового Центру
"Тварини в місті"
( Щодо змін додатково див. Розпорядження КМДА N 932 ( ra0932017-98 ) від 27.04.98 )
На виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві" та з метою удосконалення порядку утримання собак, котів та хижих тварин у м. Києві:
1. Затвердити Положення про Київський міський госпрозрахунковий центр "Тварини в місті" згідно з додатком 1.
2. Управлінню з питань цінової політики (Яструбинському В.І.) в десятиденний термін затвердити тимчасові тарифи на послуги, що надаються Київським міським госпрозрахунковим центром "Тварини в місті".
3. Внести зміни та доповнення в додаток 1 до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві", виклавши його в редакції згідно з додатком 2.
4. Внести зміни та доповнення в додаток 3 до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві", виклавши його в редакції згідно з додатком 3.
5. Визнати таким, що втратив чинність, п.8 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві".
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації Бідного В.Г. та Фоменка І.А. згідно з розподілом обов'язків.
Голова О.Омельченко
Додаток 1
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
23.02.98 р. N 379
Положення
про Київський міський госпрозрахунковий центр
"Тварини в місті"
1. Загальні положення
1.1. Київський міський госпрозрахунковий центр "Тварини в місті" (далі - Центр), який є державним комунальним підприємством, створено розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві".
Центр підпорядковується Управлінню комунального господарства Київської міської державної адміністрації.
1.2. У своїй діяльності Центр керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської Ради народних депутатів, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, цим Положенням та іншими нормативними актами.
1.3. Центр є юридичною особою, діє на принципах господарського розрахунку, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, має печатку зі своїм найменуванням, інші печатки і штампи, а також бланки з власними реквізитами.
1.4. Юридична адреса Центру: 252071 м. Київ, вул. Межигірська, 32.
2. Мета і напрямки діяльності Центру
2.1. Метою діяльності Центру є здійснення функцій обліку, контролю за утриманням і поводженням з домашніми тваринами та регулювання кількості безпритульних тварин в м. Києві.
Центр здійснює:
2.2. Реєстрацію собак, котів та хижих тварин, яких утримують громадяни, підприємства, установи та організації, та видачу реєстраційних посвідчень і номерних знаків.
2.3. Облік кінологічних, фелінологічних та інших клубів, підприємств, організацій, установ, приватних розплідників, готелів, приватних осіб, чия діяльність пов'язана з тваринами.
2.4. Організацію і утримання притулків, готелів для собак, котів та хижих тварин.
2.5. Організацію і утримання кладовищ для собак, котів та хижих тварин.
2.6. Регулювання та контроль за кількістю безпритульних тварин.
2.7. Розробку пропозицій щодо змін до правил, положень та інших нормативних документів, які регулюють життя тварин у місті.
2.8. Реєстрацію та надання дозволу на проведення кінологічних та фелінологічних заходів.
2.9. Проведення виставок, змагань та інших заходів з участю тварин.
2.10. Створення у встановленому порядку учбових курсів, шкіл, курсів технікумів з кінології та фелінології.
2.11. Проведення різнобічних консультацій щодо тварин.
2.12. Прийом іспитів з видачею відповідних документів на право дресування тварин.
2.13. Участь в роботі адміністративних комісій районних у м. Києві державних адміністрацій.
2.14. Випуск друкованого періодичного органу, участь в радіо- та телепередачах.
2.15. Виробництво кормів, підкормок та інших товарів для домашніх тварин.
3. Права Центру
Центр має право:
3.1. Самостійно планувати свою діяльність, визначати основні напрямки свого розвитку.
3.2. У встановленому чинним законодавством України порядку створювати спільні підприємства, акціонерні товариства.
3.3. Надавати пропозиції Київській міській державній адміністрації в межах своєї компетенції.
3.4. Укладати договори з державними, громадськими, кооперативними, приватними підприємствами, установами, а також окремими громадянами та надавати інформаційно-аналітичні, експертні консалтингові послуги в межах діяльності Центру.
3.5. Укладати прямі зв'язки між українськими та закордонними підприємствами та організаціями за основними напрямками діяльності Центру.
3.6. Брати участь у здійсненні спільних проектів, у тому числі між юридичними особами різної форми власності.
3.7. Одержувати в установленому порядку від управлінь, відділів та інших служб, які входять до складу Київської міської державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні Центру для виконання своїх функцій, а від місцевих органів статистики - безоплатно - статистичні дані.
3.8. Залучати спеціалістів інших підрозділів Київської міської державної адміністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) до розгляду питань, що належать до компетенції Центру.
3.9. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції Центру.
3.10. Представляти Київську міську державну адміністрацію за її дорученням у міжнародних організаціях та під час підписання міжнародних договорів з питань, які належать до компетенції Центру.
3.11. Користуватися банківським кредитом та іншими кредитами. 3.12. За погодженням з власником або уповноваженим ним органом списувати з балансу застаріле, зношене і непридатне для подальшого використання обладнання, транспортні засоби.
3.13. Здійснювати господарську та іншу діяльність, яка не заборонена чинним законодавством України.
3.14. Затверджувати порядок проведення реєстрації собак, котів та хижих тварин, яких утримують громадяни, підприємства, установи та організації.
3.15. Затверджувати порядок проведення обліку кінологічних, фелінологічних та інших клубів, підприємств, організацій, установ, приватних розплідників, готелів, приватних осіб, чия діяльність пов'язана з тваринами.
4. Управління діяльністю та структура Центру
4.1. Центр очолює директор, який призначається і звільнюється з посади розпорядженням голови Київської міської державної адміністрації. Контракт з директором Центру укладає заступник голови Київської міської державної адміністрації за погодженням з начальником Управління комунального господарства Київської міської державної адміністрації.
4.2. Директор Центру керує діяльністю Центру, організовує роботу по виконанню поточних і перспективних програм та несе персональну відповідальність за діяльність Центру.
4.3. Директор Центру затверджує структуру, штатний розклад Центру, положення про відділи та підрозділи, посадові інструкції працівників організації.
4.4. Директор Центру вирішує кадрові питання згідно з законодавством про працю, приймає і звільнює працівників Центру.
4.5. З метою реалізації завдань Центру директор видає у межах своєї компетенції накази і доручення.
4.6. Директор Центру без доручення діє від імені Центру, є розпорядником коштів Центру, представляє його в усіх центральних та місцевих органах управління, підприємствах, організаціях і установах, як в Україні, так і за її межами.
4.7. У відповідності до чинного законодавства та цього Положення директор Центру розпоряджається майном Центру, укладає договори, видає доручення, отримує кредити, має право перерозподіляти у встановленому порядку фінанси серед окремих статей витрат.
4.8. Директор Центру визначає компетенцію своїх заступників, керівників структурних підрозділів та інших працівників та координує їх роботу.
4.9. Директор Центру укладає угоди з усіх питань господарської діяльності.
4.10. Директор Центру виконує інші функції, що передбачені цим Положенням та контрактом.
5. Майно та кошти Центру
5.1. Майно Центру належить до міської комунальної власності та закріплено за ним на праві оперативного управління, складається з основних та обігових коштів, а також з інших цінностей, вартість яких відображається у самостійному балансі Центру.
5.2. Джерелами формування майна Центру є:
- майно і кошти, закріплені за Центром;
- доходи від господарської діяльності;
- кредити банків та інших кредиторів;
- кошти, що надходять за договорами інвестування та спонсорськими угодами;
- придбання майна юридичних або фізичних осіб у встановленому порядку;
- благодійні внески українських та іноземних підприємств, організацій, установ, громадян;
- інші джерела, що не заборонені чинним законодавством України.
5.3. Доходи Центру утворюються за рахунок сплати підприємствами, установами, організаціями та громадянами вартості послуг, що надаються у відповідності з затвердженими у встановленому порядку прейскурантами, за договірними цінами, за рахунок коштів від іншої господарської діяльності, а також від благодійних внесків.
5.4. Центр має право за згодою власника або уповноваженого ним органу продавати або передавати іншим підприємствам, установам, організаціям, громадянам, здавати в оренду, надавати безоплатно у тимчасове користування або в позику належні йому будинки, споруди, устаткування, транспортні засоби, інвентар та інші основні засоби виробництва.
5.5. Прибуток, що залишається після сплати податків та інших, передбачених чинним законодавством України, виплат до бюджету, знаходиться в повному розпорядженні Центру. Напрямки його використання погоджуються з власником або уповноваженим ним органом. При цьому розмір відрахувань в фонд розвитку виробництва та на наповнення власних обігових коштів не повинен бути менше 40% прибутку, який залишається в розпорядженні Центру.
5.6. Відносини Центру з іншими підприємствами, установами та організаціями в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на підставі договорів.
5.7. Центр здійснює бухгалтерський облік результатів своєї діяльності, веде статистичну звітність і подає її в установленому порядку державним органам.
5.8. Працівники Центру підлягають соціальному забезпеченню в порядку та на умовах, передбачених законодавством.
5.9. Перевірка діяльності Центру здійснюється у встановленому порядку власником або уповноваженим ним органом не рідше одного разу на рік.
6. Внесення змін і доповнень у положення
6.1. Внесення змін і доповнень у положення затверджується розпорядженням Київської міської державної адміністрації.
7. Реорганізація та ліквідація Центру
7.1. Реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) або ліквідація Центру здійснюється за рішенням власника чи рішенням суду, арбітражного суду у встановленому чинним законодавством України порядку.
7.2. Ліквідація здійснюється ліквідаційною комісією у встановленому чинним законодавством України порядку.
7.3. В разі реорганізації і ліквідації Центру звільненим працівникам гарантується дотримання їхніх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.
7.4. У випадку припинення діяльності Центру майно, що залишається після задоволення претензій кредиторів і членів трудового колективу, використовується за вказівкою власника.
Заступник голови В.Ромашко
Додаток 2
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
23.02.98 р. N 379
Правила
утримання у м. Києві тварин громадянами,
підприємствами, установами та організаціями
1. Ці Правила поширюються на підприємства, установи, організації (крім установ Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України, Державного митного комітету України і Міністерства внутрішніх справ України), а також на громадян, що утримують собак, котів і хижих тварин у м. Києві.
2. Собаки, коти і хижі тварини, яких утримують громадяни, є особистою власністю і, як кожна власність, охороняється законом.
Тварина може бути вилучена у власника за рішенням суду чи в іншому порядку у випадках, передбачених діючим законодавством України.
3. Підприємства, установи, організації і громадяни - власники собак, котів і хижих тварин - зобов'язані суворо дотримуватись санітарно-гігієнічних норм і Правил утримання у м. Києві тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями ( ra1372017-97 ) (далі - Правила) з обов'язковим забезпеченням безпеки людей.
4. При додержанні вимог, вказаних у пункті 3 цих Правил, дозволяється утримувати:
а) собак, котів (загальною кількістю не більше 3 дорослих тварин) у квартирах, в яких проживає одна сім'я, а також в будинках, що належать громадянам на правах приватної власності;
у квартирах, де проживає кілька сімей, допускається утримання собаки або кота лише за письмовою згодою всіх мешканців квартири. При цьому не дозволяється утримувати собак і котів в місцях загального користування.
Якщо кількість собак чи котів більше ніж 3 дорослі тварини, то власник тварин ставить на облік в Київський міський госпрозрахунковий центр "Тварини в місті" свій розплідник або притулок (залежно від призначення);

................
Перейти до повного тексту