1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Резолюція


Резолюція N 128
"Збільшення дозволеного до випуску статутного капіталу, випуск та підписка на капітал, який підлягає сплаті на вимогу, та викуп"
( Резолюцію ратифіковано Законом N 4096-VI від 09.12.2011 )
Офіційний переклад
Рада керуючих,
отримавши доповідь Ради директорів про Четвертий огляд стану основних ресурсів (ОСОР-4) на 2011-2015 роки (період ОСОР-4), який було проведено відповідно до пункту 3 статті 5 Угоди про заснування ЄБРР (Угода);
розглянувши таку доповідь і цілком схваливши наведені в ній висновки та рекомендації, у тому числі її стратегічні цілі, параметри річних обсягів операцій на запропонованому рівні 9 млрд. євро на 2011-2012 роки зі зниженням до 8,5 млрд. євро для решти періоду ОСОР-4, а також аналіз потреби в капіталі;
дійшовши висновку, що є бажаним і доцільним збільшити дозволений до випуску статутний капітал на 9 млрд. євро акцій, які підлягають сплаті на вимогу, і випустити такі акції на умовах, що передбачають їхній викуп та анулювання викуплених акцій, серед усіх членів, які бажають підписатися на них pro rata їхнім існуючим володінням акціями;
погодившись зі зробленим в доповіді зауваженням про те, що з урахуванням потреб Банку в збереженні достатнього обсягу капіталу для підтримки запланованої операційної діяльності на наступні 5 років, передбачається, що протягом такого періоду всі та будь-які доходи за будь-який рік зараховуватимуться на рахунок активного сальдо, за винятком можливих зарахувань для цілей поповнення спеціального фонду акціонерів ЄБРР, а також виконуючи свої повноваження за пунктом 1 статті 24 Угоди, у тому числі настільки, наскільки це є необхідним, свої повноваження для вирішення будь-якого питання, делегованого або дорученого Раді директорів за пунктом 2 статті 24 Угоди,
вирішує, що:
дозволений до випуску статутний капітал Банку повинен бути збільшений, а акції збільшеного таким чином статутного капіталу повинні бути надані для підписки на таких умовах:
1. Збільшення дозволеного до випуску статутного капіталу
а) Дозволений до випуску статутний капітал Банку на дату набрання чинності, визначену в підпункті "а" пункту 4 цієї Резолюції, повинно бути збільшено на 900 000 акцій, які підлягають сплаті на вимогу (номінальна вартість кожної акції - 10 000 євро) та які викуповуються відповідно до пункту 3.
b) З акцій, дозволених до випуску цією Резолюцією, число округлених в бік пониження цілих акцій, які підлягають сплаті на вимогу, в обсязі до, але не більше 42,857 відсотків(7) акцій, на які підписався кожний член безпосередньо перед датою набрання чинності, повинні бути надані для підписки такими членами відповідно до пункту 2 цієї Резолюції.
---------------
(7) Після збільшення оплачуваного капіталу дозволений до випуску статутний капітал Банку складатиме 21 млрд. євро. Збільшення на 9 млрд. євро становить 42,857% збільшеного обсягу дозволеного до випуску капіталу; таким чином кожний акціонер матиме право підписатися в обсязі до 42,857% їхніх поточних володінь акціями під час прийняття рішення про збільшення для підтримання складу акціонерів.
c) Дозволені до випуску цією Резолюцією акції, які підлягають сплаті на вимогу та на які не підписалися відповідно до пункту 2 цієї Резолюції, резервуються для цілей первинної підписки новими членами, а також для спеціальних збільшень підписок окремими членами, як це вирішить Рада керуючих відповідно до пунктів 2 та 4 статті 5 Угоди про заснування Банку.
2. Підписки
а) Кожний член має право альпарі на число цілих, акцій, які підлягають сплаті на вимогу, в обсязі до, але не більше 42,857 відсотків числа акцій, які належать такому члену безпосередньо перед датою набрання чинності. Кожна така підписка здійснюється на умовах, викладених у цій Резолюції.
b) 30 квітня 2011 року або раніше чи в більш пізню дату, але не пізніше 31 грудня 2011 року, яку Рада директорів може встановити 30 квітня 2011 року чи раніше, кожний акціонер, який бажає підписатися відповідно до цієї Резолюції, передає Банкові у формі, прийнятній для Банку, такі документи:
i) інструмент підписки, яким член підписується на зазначене в такому інструменті число акцій, які підлягають сплаті на вимогу;
ii) заяву про те, що член належним чином виконав усі законодавчі та інші внутрішньодержавні дії, необхідні для уможливлення здійснення такої підписки, а також
iii) зобов'язання, що член надаватиме таку інформацію, яку Банк може вимагати, стосовно таких дій.
c) Кожний інструмент підписки набирає чинності, а здійснена відповідно до нього підписка вважається здійсненою на дату набрання або на дату, коли Банк повідомляє члену, що підписується, про те, що документи, передані таким членом згідно з підпунктом "b" пункту 2 цієї Резолюції є прийнятними для Банку, залежно від того, яка дата настає пізніше.
d) Якщо документи, які є прийнятними для Банку та які передбачають підписки на сукупний обсяг акцій, зазначений у підпункті "а" пункту 4 цієї Резолюції, не передані до дати набрання чинності, то Рада директорів може за власним вибором оголосити про те, що інструменти підписки, які вже передані членами, та підписки, здійснені відповідно до них, негайно набирають чинності, незважаючи на будь-яке інше положення в цій Резолюції, за умови, що такі дії, на думку Ради директорів, є такими, які відповідають найліпшим операційним інтересам Банку, а також за умови, що сукупний обсяг інструментів підписки, які вже передані або передача яких очікується в найближчому майбутньому, на думку Ради директорів, досить близький до сукупного обсягу акцій, зазначеного в підпункті "а" пункту 4.
3. Викуп
а) Дозволені до випуску цією Резолюцією акції, які підлягають сплаті на вимогу, викуповуються Банком безоплатно після закінчення періоду ОСОР-4 з урахуванням таких положень цього пункту 3 і так, як це передбачено ними.
b) З урахуванням решти положень цього пункту 3 всі або деякі акції, які підлягають сплаті на вимогу, викуповуються в день, що настає після завершення щорічного засідання 2016 року, причому число акцій, які викуповуються, розраховується за погодженою формулою (погоджена формула) на основі невикористаного капіталу, який підлягає сплаті на вимогу, якщо такий є, на кінець періоду ОСОР-4 стосовно 87% межового значення використання статутного капіталу на кінець періоду ОСОР-4. Для розрахункових цілей такий невикористаний капітал, який підлягає сплаті на вимогу, якщо такий є, дорівнює сумі, яка менше 9 000 000 000 євро та ((87% А) - B), де:

................
Перейти до повного тексту