- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 5 листопада 2008 р. № 978
Київ
Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу
Відповідно до
статті 50 Закону України "Про ветеринарну медицину" Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок видачі експлуатаційного дозволу (додається).
Прем'єр-міністр України | Ю. ТИМОШЕНКО |
Інд. 22 | |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 листопада 2008 р. № 978
ПОРЯДОК
видачі експлуатаційного дозволу
( У тексті Порядку слово "Держкомветмедицини" замінено словом "Держветфітослужба" у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ
№ 853 від 10.08.2011 )
( У тексті Порядку слово "Держветфітослужба" в усіх відмінках замінено словом "Держпродспоживслужба" у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ
№ 694 від 05.10.2016 )
1. Цей Порядок визначає процедуру видачі з урахуванням принципу організаційної єдності експлуатаційного дозволу на провадження на потужностях (об’єктах) діяльності з:
переробки неїстівних продуктів тваринного походження;
виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.
Відмова у видачі, переоформлення, анулювання експлуатаційного дозволу здійснюються відповідно до
Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному у
Законі України "Про ветеринарну медицину".
3. Експлуатаційний дозвіл видається для провадження діяльності на визначених власником потужностях (об’єктах), що розташовані за однією адресою.
4. Експлуатаційний дозвіл видається на потужності (об’єкти) у разі провадження діяльності з виробництва та обігу неїстівних продуктів тваринного походження або виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.
Оператори потужностей (об’єктів), які провадять діяльність з виробництва, змішування та приготування кормів з використанням м’ясо-кісткового борошна та інших продуктів від жуйних тварин, що можуть спричинити захворювання тварин на губчастоподібну енцефалопатію або її іншу форму, що передається, повинні мати окрему потужність (об’єкт) та отримати експлуатаційний дозвіл на провадження такої діяльності з метою запобігання перехресному зараженню кормів, призначених для жуйних тварин, зазначених продуктів від жуйних тварин та мінімізації ризику в разі ненавмисного включення таких продуктів до складу даних кормів.
5. Умовою для видачі експлуатаційного дозволу є дотримання оператором потужностей положень
Закону України "Про ветеринарну медицину", ветеринарно-санітарних заходів та технічних регламентів.
6. Для отримання експлуатаційного дозволу юридична особа або фізична особа - підприємець подає в дозвільний центр заяву, до якої додається довідка про здатність провадити відповідну діяльність, в якій зазначається інформація про наявність кваліфікованого персоналу, технологічного обладнання, перелік товарів, що виготовляються або реалізуються, за підписом такої особи, а також у разі провадження діяльності з:
переробки неїстівних продуктів тваринного походження - перелік таких продуктів;
виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів - перелік таких добавок, преміксів і кормів.
Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто керівником юридичної особи або фізичною особою - підприємцем чи уповноваженою особою або надсилаються рекомендованим листом з описом вкладення.
................Перейти до повного тексту