1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 25 липня 2007 р. N 953
Київ
Про затвердження Порядку видачі дозволів на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, в частині осетрових риб і виробленої з них продукції
( Назва Постанови із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1173 від 16.12.2015 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1221 від 30.11.2011 N 98 від 30.01.2013 N 1173 від 16.12.2015 N 113 від 20.02.2019 N 1065 від 04.12.2019 N 826 від 09.09.2020 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок видачі дозволів на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, в частині осетрових риб і виробленої з них продукції (додається).
( Постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1173 від 16.12.2015 )
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 33
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 липня 2007 р. N 953
ПОРЯДОК
видачі дозволів на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, в частині осетрових риб і виробленої з них продукції
( Назва Порядку із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1173 від 16.12.2015 ) ( У тексті Порядку слово "Держкомрибгосп" в усіх відмінках замінено словом "Держрибагентство" у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ N 1221 від 30.11.2011 )
1. Цей Порядок визначає процедуру видачі дозволів на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених, зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, в частині осетрових риб і виробленої з них продукції (далі - зразки).
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1173 від 16.12.2015 )
2. У цьому Порядку терміни "вид", "зразок", "торгівля", "реекспорт" та "інтродукція з моря" вживаються у значенні, наведеному у статті 1 Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (далі - Конвенція).
Під термінами "імпорт зразків в Україну" та "експорт зразків з України" слід відповідно розуміти "ввезення зразків на територію України (крім транзиту через територію України зразків, які перебувають під митним контролем)" та "вивезення зразків за її межі".
3. Дозволи на імпорт та експорт зразків, а також сертифікати на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зразків видає Адміністративний орган України, яким є Міндовкілля - щодо всіх зразків, за винятком осетрових риб і виробленої з них продукції, та Держрибагентство - щодо осетрових риб і виробленої з них продукції.
( Абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1065 від 04.12.2019, N 826 від 09.09.2020 )
Видача (відмова у видачі, переоформлення, видача дубліката, анулювання) дозволів та сертифікатів здійснюється відповідно до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" з урахуванням особливостей, визначених Конвенцією.
( Пункт 3 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1173 від 16.12.2015 )
4. Дозвіл видається на імпорт чи експорт зразків, включених до додатка I Конвенції, а також на експорт зразків, види яких включено до додатків II і III Конвенції.
Сертифікат видається на реекспорт чи інтродукцію з моря зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції.
Сертифікат на пересувну виставку видається для багаторазового переміщення через митний кордон України зразків, які є частиною цирку, пересувної виставки та об'єктом регулювання Конвенції.
Дозвіл на імпорт чи експорт зразків, а також сертифікат на реекспорт чи інтродукцію з моря зразків видаються окремо на кожний зразок або партію зразків.
Сертифікат на пересувну виставку видається окремо на кожний живий зразок, який є частиною цирку, пересувної виставки та об'єктом регулювання Конвенції.
5. Строк дії дозволу на імпорт чи експорт зразків (далі - дозвіл) або сертифіката на реекспорт, інтродукцію з моря зразків чи сертифіката на пересувну виставку (далі - сертифікат) обчислюється з дня його видачі та становить для:
зразків, які є частиною цирку або пересувної виставки, - 12 місяців (у разі, коли здійснюється одноразовий імпорт чи експорт, а також у разі реекспорту зразка) або три роки (для зразків, зареєстрованих в Адміністративному органі України відповідно до пункту 16 цього Порядку);
осетрових риб та виробленої з них продукції - не більше ніж до кінця поточного року;
інших зразків на експорт або реекспорт - не більше 6, а на імпорт - не більше 12 місяців.
6. У дозволі або сертифікаті зазначається:
назва Конвенції;
найменування Адміністративного органу України, що його видав;
мета імпорту чи експорту зразка (для дозволу);
мета реекспорту чи інтродукції з моря зразка (для сертифіката);
інформація про місцезнаходження імпортера, експортера українською та англійською або французькою чи іспанською мовами (для фізичної особи зазначається адреса її постійного місця проживання);
назва виду і роду тварини або рослини, до якого належить зразок, латинською (у разі, коли його латинська назва має синоніми, зазначається назва, за якою вид включений до додатків Конвенції) та українською мовами;
номер додатка Конвенції (I, II і III), до якого включений вид тварини чи рослини;
опис зразка (живі тварини із зазначенням у міру можливості статі, віку, номера мітки (у разі наявності) або рослини, шкури, опудала, тушки, черепи, роги, ікла, ікра осетрових риб, насіння, корені, бульби, цибулини, бульбоцибулини, кореневища, інші частини, а також вироби з тварин чи рослин) із зазначенням його кількості або ваги;
строк дії дозволу або сертифіката;
місце і дата видачі;
інші відомості відповідно до вимог Конвенції.
Дозвіл або сертифікат підписується уповноваженою посадовою особою Адміністративного органу України, що його видав, і скріплюється печаткою.
Форма дозволу або сертифіката, а також зразки заяв про їх отримання затверджуються Міндовкіллям за погодженням з Держрибагентством.
( Абзац пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1065 від 04.12.2019, N 826 від 09.09.2020 )
7. Для отримання дозволу або сертифіката заявник подає до Адміністративного органу України відповідну заяву, в якій зазначається:

................
Перейти до повного тексту