- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Указ
Указ
Президента України
Про гранти Президента України для обдарованої молоді
1. Установити з 2001 року 30 щорічних грантів Президента України для обдарованої молоді.
( Збільшити з 1 січня 2005 року до 60 кількість щорічних грантів Президента України для обдарованої молоді згідно з Указом Президента
№ 754/2004 від 06.07.2004 )
Максимальний розмір кожного гранту не може перевищувати 75 тисяч гривень.
2. Затвердити Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді (додається).
3. Фінансування витрат, пов'язаних з виплатою грантів, здійснювати за рахунок загальної суми асигнувань, що передбачаються у Державному бюджеті України на відповідний рік та направляються Міністерству молоді та спорту України для реалізації соціальних молодіжних програм.
4. Державному комітету молодіжної політики, спорту і туризму України у двомісячний строк розробити та затвердити в установленому порядку нормативно-правові акти з питань реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді.
Президент України |
Л.КУЧМА |
м. Київ 2 серпня 2000 року № 945/2000 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 2 серпня 2000 року № 945/2000
ПОЛОЖЕННЯ
про гранти Президента України для обдарованої молоді
( У тексті Положення слово "Комітет" у всіх відмінках замінено словом "Міністерство" у відповідному відмінку згідно з Указом Президента
№ 754/2004 від 06.07.2004 )
1. Це Положення визначає порядок надання обдарованій молоді щорічних грантів Президента України. Гранти Президента України для обдарованої молоді (далі - гранти) - це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.
2. Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років.
3. Для одержання гранту претендент не пізніше 1 березня року, що передує року виплати гранта, подає до Міністерства молоді та спорту України (далі - Міністерство) заявку, до якої додаються такі документи:
реєстраційна картка проекту;
опис проекту;
кошторис витрат;
довідка-об'єктивка;
два рекомендаційних листи.
Форма зазначених документів розробляється та затверджується Міністерством.
та необхідні документи подаються до Міністерства через структурний підрозділ, який відповідає за реалізацію державної молодіжної політики, Міністерства освіти і науки, молоді і спорту Автономної Республіки Крим, обласної, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - структурний підрозділ) за місцем реєстрації місця проживання чи перебування претендента.
Опис проекту містить інформацію про його актуальність, мету, етапи реалізації, необхідні ресурси, виконавців і партнерів, очікувані результати, прогноз щодо подальшої реалізації проекту.
У
кошторисі витрат зазначаються загальна сума та перелік видатків, пов'язаних із реалізацією проекту.
Довідка-об'єктивка містить біографічні відомості про автора проекту, інформацію про його освіту, трудовий стаж тощо.
Рекомендаційні листи містять обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також визначення професійного потенціалу його автора тощо. Рекомендаційні листи надаються загальновизнаними фахівцями у відповідній галузі і оформляються в установленому порядку.
................Перейти до повного тексту