1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 грудня 2013 р. № 921
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 31 від 19.01.2022 )
Про внесення змін до Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести зміни до Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 80 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 8, ст. 292), виклавши його у редакції, що додається.
2. Міністерству соціальної політики затвердити у двомісячний строк форми документів, передбачених Порядком, зазначеним у пункті 1 цієї постанови.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 26


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 31 січня 2007 р. № 80
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 11 грудня 2013 р. № 921)
ПОРЯДОК
надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг
1. Цей Порядок визначає механізм надання інвалідам та дітям-інвалідам (далі - отримувачі) реабілітаційних послуг.
Реабілітаційні послуги надаються отримувачу відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяги, форми та строки проведення реабілітаційних заходів.
2. Отримувачу надаються реабілітаційні послуги в реабілітаційній установі, яка провадить діяльність відповідно до Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні".
3. Для отримання реабілітаційних послуг в реабілітаційній установі державної або комунальної форми власності (далі - установа) отримувач або його законний представник письмово звертається за місцем проживання до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (крім мм. Києва та Севастополя) ради (далі - місцевий орган) та подає такі документи:
заяву про надання реабілітаційних послуг;
довідку медико-соціальної експертної комісії, лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності;
індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціальною експертною комісією, лікувально-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів);
паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (паспорт - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) (крім дітей-інвалідів);
документ про освіту (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації);
рекомендації територіального органу Державної служби зайнятості у районі, місті, районі у місті за результатами наданих профорієнтаційних послуг, у тому числі щодо вибору професії із зазначенням її актуальності на ринку праці (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації) (за наявності).
Місцевий орган робить з поданих документів копії, які засвідчуються посадовою особою такого органу.
4. Днем звернення отримувача або його законного представника до місцевого органу вважається дата надходження документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку, що реєструються у відповідному журналі.

................
Перейти до повного тексту