1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 22 грудня 1994 р. N 864
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 920 від 27.07.2001 )
Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепідемічну комісію при Кабінеті Міністрів України
З метою оперативного розроблення і проведення заходів щодо запобігання, локалізації та ліквідації епідемій інфекційних хвороб людини і відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" Кабінет Міністрів України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити подане Міністерством охорони здоров'я і погоджене із заінтересованими міністерствами і відомствами Положення про Державну надзвичайну протиепідемічну комісію при Кабінеті Міністрів України (додається).
2. Надати Державній надзвичайній протиепідемічній комісії при Кабінеті Міністрів України право приймати рішення з питань координації наукової та практичної діяльності міністерств і відомств, виконкомів Рад народних депутатів, підприємств, установ, організацій, спрямованої на локалізацію та ліквідацію епідемій інфекційних хвороб людини (холера, СНІД, грип тощо), а також розробляти і вживати заходів для запобігання їх виникненню.
Рішення Комісії із зазначених питань обов'язкові для виконання міністерствами і відомствами, Урядом Автономної Республіки Крим, виконкомами Рад народних депутатів, підприємствами, установами і організаціями.
3. Дозволити голові Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Кабінеті Міністрів України затверджувати за погодженням із заінтересованими міністерствами, відомствами і організаціями її персональний склад. Установити, що члени Комісії беруть участь у засіданнях без права заміни.
4. Уряду Автономної Республіки Крим, облвиконкомам, Севастопольському міськвиконкому, Київській міській державній адміністрації на основі Положення про Державну надзвичайну протиепідемічну комісію при Кабінеті Міністрів України розробити і затвердити положення про відповідні надзвичайні протиепідемічні комісії.
5. Установити, що надзвичайні протиепідемічні комісії при Уряді Автономної Республіки Крим, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах очолюють Прем'єр-міністр Уряду Автономної Республіки Крим, голови виконкомів обласних ( міських) Рад народних депутатів або їх заступники.
Рекомендувати Уряду Автономної Республіки Крим, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам призначати заступниками голів надзвичайних протиепідемічних комісій головних державних санітарних лікарів Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва і Севастополя.
6. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Ради Міністрів УРСР від 8 лютого 1990 р. N 27 "Про затвердження Положення про Республіканську надзвичайну протиепідемічну комісію при Раді Міністрів УРСР".
Прем'єр-міністр України В. МАСОЛ Перший заступник Міністра Кабінету Міністрів України І. ДОЦЕНКО
Інд.28
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 грудня 1994 р. N 864
ПОЛОЖЕННЯ
про Державну надзвичайну протиепідемічну комісію при Кабінеті Міністрів України
I. Загальна частина
1. Державна надзвичайна протиепідемічна комісія при Кабінеті Міністрів України (далі - Комісія):
розробляє і здійснює через державні органи, підприємства, установи і організації заходи профілактики інфекційних хвороб, локалізації та ліквідації епідемій цих захворювань, запобігання випадкам масових харчових отруєнь тощо;
координує і контролює діяльність центральних і місцевих органів державної виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, спрямовану на запобігання, локалізацію і ліквідацію спалахів епідемій інфекційних хвороб, випадків масових харчових отруєнь;
здійснює методичне керівництво і координує діяльність надзвичайних протиепідемічних комісій при Уряді Автономної Республіки Крим, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах, подає їм у разі потреби практичну допомогу у виконанні заходів, спрямованих на запобігання та зниження інфекційної захворюваності.
2. Комісія діє на громадських засадах і створюється у складі голови, першого заступника голови, заступника голови, відповідального секретаря та членів комісії.
Голова Комісії призначається Кабінетом Міністрів України.
Голова Комісії визначає кількість членів Комісії і затверджує її персональний склад.
До складу Комісії включаються представники міністерств і відомств, Штабу Цивільної оборони та інших заінтересованих підприємств, організацій і установ.

................
Перейти до повного тексту