1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Указ


У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
( Указ втратив чинність на підставі Указу Президента N 340/2006 від 03.05.2006 )
Питання Міжвідомчої комісії з питань реформування правоохоронних органів
( Із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 1563/2005 від 09.11.2005 )
1. Затвердити Положення про Міжвідомчу комісію з питань реформування правоохоронних органів та її персональний склад (додаються).
2. Призначити КІНАХА Анатолія Кириловича - Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - головою Міжвідомчої комісії з питань реформування правоохоронних органів.
( Стаття 2 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 1563/2005 від 09.11.2005 )
3. Надати голові Міжвідомчої комісії з питань реформування правоохоронних органів право вносити в разі потреби зміни до її персонального складу.
4. Визнати такими, що втратили чинність, укази Президента України згідно з переліком, що додається.
Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 23 травня 2005 року
N 834/2005
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 23 травня 2005 року N 834/2005
ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу комісію з питань реформування правоохоронних органів
1. Міжвідомча комісія з питань реформування правоохоронних органів (далі - Комісія) є консультативно-дорадчим органом при Раді національної безпеки і оборони України.
2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією і законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Комісії є:
здійснення аналізу організації та діяльності правоохоронних органів, визначення рівня їх відповідності викликам і загрозам національній безпеці України;
підготовка з урахуванням загальновизнаних міжнародних норм і стандартів пропозицій щодо вдосконалення та оптимізації системи правоохоронних органів в Україні, їх структури, організації діяльності;
організація підготовки та розгляд проектів законів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, програм, заходів з питань удосконалення організації та діяльності правоохоронних органів, координації їх роботи щодо посилення боротьби зі злочинністю, корупцією, захисту прав і свобод громадян, своєчасного виявлення та запобігання зовнішнім і внутрішнім загрозам безпеці України.
( Абзац четвертий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 1563/2005 від 09.11.2005 )
4. Комісія для виконання покладених на неї завдань має право:
одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій статистичні дані, інформацію, довідкові та інші матеріали, необхідні для вирішення питань, що належать до її компетенції;
використовувати державні електронні бази даних, системи зв'язку і комунікацій;
здійснювати аналіз виконання відповідних програм, проектів, планів, заходів у правоохоронній сфері;
утворювати в разі потреби робочі та експертні групи, залучати в установленому порядку представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових працівників, незалежних експертів для розгляду питань, що належать до її компетенції;
організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад з питань, вирішення яких віднесено до її повноважень;
брати участь у відповідних міжнародних заходах, у тому числі й за кордоном.
5. Комісія утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря і членів Комісії. Комісію очолює голова, якого призначає на посаду та звільняє з посади Президент України.
Персональний склад Комісії затверджується Президентом України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
Голова Комісії здійснює керівництво її діяльністю, визначає порядок роботи Комісії та головує на її засіданнях. У разі відсутності голови його обов'язки виконує заступник голови.
6. Основною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал.
( Абзац перший пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 1563/2005 від 09.11.2005 )
Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більшість її членів. Відсутній на засіданні член Комісії має право викласти свою думку з питання, що обговорюється, у письмовій формі.
7. Рішення Комісії приймаються шляхом відкритого голосування більшістю від її складу. У разі рівного розподілу голосів голос головуючого на засіданні є вирішальним. Член Комісії, не згодний із прийнятим рішенням, має право викласти у письмовій формі окрему думку.
Прийняті рішення оформляються протоколом і підписуються головою та секретарем Комісії.
8. Рішення Комісії є обов'язковими для розгляду органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.
9. Організаційне забезпечення діяльності Комісії здійснюється Апаратом Ради національної безпеки і оборони України.
10. Комісія використовує в роботі бланки зі своїм найменуванням.
Державний секретар України О.ЗІНЧЕНКО

................
Перейти до повного тексту