1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 23 вересня 1993 р. N 783
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 543 від 19.04.2006 )
Про утворення Національної ради з географічних назв
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 792 від 21.06.2004 ) ( У тексті Положення слово "Укргеодезкартографія" в усіх відмінках замінено словом "Держкомприродресурсів" згідно з Постановою КМ N 792 від 21.06.2004 )
З метою впорядкування найменування, перейменування та уточнення назв географічних об'єктів Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Утворити Національну раду з географічних назв.
2. Затвердити Положення про Національну раду з географічних назв, що додається.
( Пункт 3 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 792 від 21.06.2004 )
4. Для забезпечення діяльності Національної ради, створення і ведення інформаційного банку стандартизованих географічних назв створити в структурі Укргеодезкартографії в межах встановленої граничної чисельності працівників відділ стандартизації географічних назв.
Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України
Міністр
Кабінету Міністрів України

Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

В. ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.19
ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 вересня 1993 р. N 783
ПОЛОЖЕННЯ
про Національну раду з географічних назв
( У тексті Положення слово "Укргеодезкартографія" в усіх відмінках замінено словом "Держкомприродресурсів" згідно з Постановою КМ N 792 від 21.06.2004 )
1. Національна рада з географічних назв (надалі - Рада) є постійно діючим органом у питаннях нормування відтворення географічних назв України, передачі українською мовою географічних назв зарубіжних країн та об'єктів Землі, що перебувають поза юрисдикцією держав, назв космічних тіл.
2. Рада у своїй діяльності керується Конституцією, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Ради є:
організація розроблення проектів законодавчих та інших нормативних актів, спрямованих на впорядкування та перейменування соціально-економічних і фізико-географічних об'єктів України;
організація розроблення наукових основ з методології найменування, перейменування та транскрибування назв географічних об'єктів України, передачі українською мовою географічних назв зарубіжних країн та об'єктів Землі, що перебувають поза юрисдикцією держав, назв космічних тіл;
організація та проведення робіт щодо створення національного інформаційного банку стандартизованих географічних назв;

................
Перейти до повного тексту