- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 серпня 2019 р. № 782 Київ |
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2002 р. № 1569 та визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 р. № 636
Кабінет Міністрів України
постановляє:
2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 р.
№ 636 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2008 р., № 53, ст. 1768).
3. Ця постанова набирає чинності через 90 днів з дня її опублікування.
Прем'єр-міністр України |
В.ГРОЙСМАН |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 серпня 2019 р. № 782
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2002 р. № 1569
1. Назву і пункт 1 постанови після слів "пунктах пропуску" доповнити словами "(пунктах контролю)".
"ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 жовтня 2002 р. № 1569
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 21 серпня 2019 р. № 782)
ПОРЯДОК
справляння єдиного збору у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон
2. Єдиний збір справляється одноразово органом доходів і зборів, який здійснює митні формальності у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон, під час ввезення транспортного засобу (контейнера) на митну територію України (зокрема з метою транзиту).
3. Єдиний збір сплачується власником транспортного засобу (контейнера) чи вантажу, або перевізником вантажу, або іншою особою, уповноваженою власником чи перевізником.
4. Єдиний збір справляється за єдиним платіжним документом -
уніфікованою митною квитанцією, форма, порядок заповнення та використання якої встановлюються Мінфіном.
Єдиний платіжний документ складається у паперовій формі або у формі електронного документа.
5. За однією
уніфікованою митною квитанцією може нараховуватися та справлятися єдиний збір з одного або декількох автомобільних транспортних засобів, залізничних вагонів, контейнерів, що перетинають державний кордон та зазначені у відповідному документі, який згідно із статтею
335 Митного кодексу України подається органу доходів і зборів у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон для здійснення митних формальностей (міжнародна товаротранспортна накладна, перелік коносаментів, передатна відомість на залізничний рухомий склад тощо).
Розрахунок єдиного збору, який справляється за проїзд транспортних засобів автомобільними дорогами України, за проїзд автомобільних транспортних засобів з перевищенням встановлених розмірів загальної маси, осьових навантажень та (або) габаритних параметрів, а також за проведення заходів офіційного контролю (зокрема у формі попереднього документального контролю), здійснюється згідно з додатком до цього Порядку.
Суми єдиного збору за проїзд автомобільними дорогами, за проїзд з перевищенням встановлених показників та за проведення заходів офіційного контролю (зокрема у формі попереднього документального контролю) наводяться окремо у відповідних графах єдиного платіжного документа.
7. Сплата єдиного збору здійснюється у готівковій чи безготівковій формі в установленому порядку, зокрема із застосуванням авансових платежів (передоплати).
................Перейти до повного тексту