1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 1 червня 2002 р. N 743
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 589 від 03.06.2009 )
Про затвердження Порядку знищення рослин, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини, а також відходів таких рослин
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1763 від 16.11.2002 )
Відповідно до статті 10 Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок знищення рослин, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини, а також відходів таких рослин (додається).
Прем'єр-міністр України А.КІНАХ
Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 червня 2002 р. N 743
ПОРЯДОК
знищення рослин, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини, а також відходів таких рослин
1. Цей Порядок визначає процедуру знищення рослин, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів таких рослин (далі - рослини та їх відходи).
2. Дія цього Порядку поширюється на підприємства усіх форм власності, які на підставі ліцензії культивують рослини, включені до списку N 3 таблиці I Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 (далі - підприємства).
3. Знищення рослин та їх відходів покладається на підприємства.
4. Для забезпечення контролю за знищенням рослин та (або) їх відходів наказом керівника підприємства утворюється комісія. До складу комісії включаються працівники підприємства з належним досвідом роботи та представник територіального органу внутрішніх справ за місцезнаходженням посівів (за погодженням з його керівником). До складу комісії можуть включатися представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
( Абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1763 від 16.11.2002 )
Про кожний факт знищення рослин та (або) їх відходів комісією складається акт за формою, що додається, у трьох примірниках, який підписується членами комісії, затверджується керівником підприємства та скріплюється печаткою підприємства. Перший примірник акта залишається на підприємстві і зберігається протягом трьох років, інші - надсилаються Мінагрополітики та МВС (додаються до справи ліцензіата).
( Абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1763 від 16.11.2002 )
Про час і місце знищення рослин та (або) їх відходів підприємство зобов'язане за три дні до такого знищення у письмовій формі повідомити територіальний орган внутрішніх справ за місцезнаходженням посівів, що підлягають знищенню, або за місцем збирання врожаю.
Керівник територіального органу внутрішніх справ зобов'язаний забезпечити участь представника цього органу в роботі комісії з контролю за знищенням рослин та (або) їх відходів.
( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1763 від 16.11.2002 )
5. У разі знищення підприємством пожнивних решток під час збирання врожаю маку рослини подрібнюються і розкидаються по полю, після чого одразу ж проводиться його дискування з наступною оранкою. Усі комбайни, що використовуються для збирання врожаю маку, повинні бути обладнані пристроями для подрібнення пожнивних решток.

................
Перейти до повного тексту