- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 травня 2007 р. N 707 Київ |
Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції, податкової міліції
( Назва Постанови із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 386 від 22.04.2009 )
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 386 від 22.04.2009
N 868 від 19.09.2012
N 297 від 22.04.2013
N 626 від 05.11.2014 )
( Установити, що особам, які до набрання чинності Законом
N 208-VIII від 13.02.2015 мають право на отримання
одноразової грошової допомоги, допомога призначається і
виплачується відповідно до Порядку та умов, затверджених цією
Постановою, згідно з Постановою КМ
N 850 від
21.10.2015 )
( Вступна частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 386 від 22.04.2009 )
1. Затвердити Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції, податкової міліції, що додається.
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 386 від 22.04.2009 )
2. Установити, що:
виплати згідно з цією постановою здійснюються з 1 січня 2007 р. за рахунок коштів, передбачених
державним бюджетом на утримання Міністерства внутрішніх справ;
дія затвердженого цією постановою Порядку не поширюється на осіб, які брали участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.
( Абзац третій пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 297 від 22.04.2013 )
3. Міністерству внутрішніх справ завершити виплату страхової суми та одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції, що повинні бути нараховані до 1 січня 2007 року.
4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 травня 2007 р. N 707
ПОРЯДОК
та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції
( Назва і текст Порядку та умов після слів "працівник міліції" в усіх відмінках доповнено словами ", податкової міліції"; текст Порядку та умов після слів "орган внутрішніх справ" в усіх відмінках і формах числа доповнено словами ", орган державної податкової служби" у відповідному відмінку і числі згідно з Постановою КМ
N 386 від 22.04.2009 )
1. Одноразова грошова допомога (далі - грошова допомога) виплачується у разі:
1) загибелі (смерті) працівника міліції, податкової міліції під час виконання ним службових обов'язків, пов'язаних з безпосередньою участю в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю. Грошова допомога виплачується членам сім'ї загиблого (померлого), а в разі їх відсутності - його батькам та утриманцям у розмірі десятирічного грошового забезпечення;
2) установлення інвалідності, яка настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ, органах державної податкової служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення із служби чи після закінчення такого строку внаслідок захворювання або нещасного випадку, що сталися:
під час виконання службових обов'язків, пов'язаних з безпосередньою участю в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю, у розмірі:
п'ятирічного грошового забезпечення - інвалідам I групи;
чотирирічного грошового забезпечення - інвалідам II групи;
трирічного грошового забезпечення - інвалідам III групи;
у період проходження служби, - у відсотках відповідного розміру грошового забезпечення згідно із ступенем втрати працездатності, який визначається медико-соціальною експертною комісією;
3) поранення (контузії, травми або каліцтва), що сталося:
під час виконання службових обов'язків, пов'язаних з безпосередньою участю в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю, - у розмірі річного грошового забезпечення;
у період проходження служби, - у відсотках до розміру річного грошового забезпечення, встановленого відповідно до ступеня втрати працездатності, що визначається медико-соціальною експертною комісією.
У разі виникнення у працівника міліції, податкової міліції або членів його сім'ї права на отримання грошової допомоги в розмірі, більшому за раніше виплачену суму, виплата проводиться за вирахуванням такої суми.
За наявності у працівника міліції, податкової міліції або членів його сім'ї права на отримання одночасно грошової допомоги та установлених іншими нормативно-правовими актами компенсаційної виплати або одноразової грошової допомоги виплата проводиться з однієї підстави за вибором особи.
2. Виконанням службових обов'язків, пов'язаних з безпосередньою участю в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю, є:
несення постової чи патрульної служби;
вчинення дій із забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів;
припинення або запобігання кримінальним та адміністративним правопорушенням;
( Абзац четвертий пункту 2 в редакції Постанови КМ
N 868 від 19.09.2012 )
охорона і забезпечення громадського порядку;
виявлення кримінальних правопорушень і участь у їх розкритті та розшуку осіб, які їх вчинили;
( Абзац шостий пункту 2 в редакції Постанови КМ
N 868 від 19.09.2012 )
забезпечення безпеки дорожнього руху;
участь у ліквідації наслідків аварії, пожежі, катастрофи, стихійного лиха та інших надзвичайних подій.
3. Розмір грошової допомоги визначається відповідно до грошового забезпечення за останньою посадою, яку особа рядового або начальницького складу займала на день загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва), установлення інвалідності.
До грошового забезпечення, виходячи з якого здійснюється розрахунок грошової допомоги працівнику міліції, включається посадовий оклад, оклад за спеціальним званням, відсоткова надбавка за вислугу років та щомісячна надбавка в розмірі 100 відсотків грошового забезпечення (окладів грошового забезпечення та надбавки за вислугу років) згідно із законодавством.
Для визначення розміру грошової допомоги, що виплачується сім’ї, а в разі її відсутності батькам та утриманцям працівника міліції, який загинув під час безпосередньої участі в антитерористичній операції або помер внаслідок поранень, отриманих під час такої участі, до грошового забезпечення, виходячи з якого здійснюється розрахунок грошової допомоги, включаються посадовий оклад, оклад за спеціальним званням, відсоткова надбавка за вислугу років та інші щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, премії), але не більш як 5075 гривень у розрахунку на місяць.
( Пункт 3 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ
N 626 від 05.11.2014 )
До грошового забезпечення, виходячи з якого здійснюється розрахунок грошової допомоги працівнику податкової міліції, включається посадовий оклад, оклад за спеціальним званням та відсоткова надбавка за вислугу років згідно із законодавством.
( Пункт 3 в редакції Постанови КМ
N 386 від 22.04.2009 )
4. Для виплати грошової допомоги у разі загибелі (смерті) працівника міліції, податкової міліції члени його сім'ї, а в разі їх відсутності - батьки та утриманці подають органу внутрішніх справ, органу державної податкової служби за місцем проходження таким працівником служби:
заяву (рапорт) про виплату грошової допомоги згідно з додатком;
копію довідки кадрового підрозділу органу про обставини загибелі;
копію свідоцтва про смерть;
копію свідоцтва про шлюб - для виплати грошової допомоги дружині (чоловікові);
копії свідоцтва про народження дітей - для виплати грошової допомоги дітям;
копію свідоцтва про народження працівника міліції, податкової міліції - для виплати грошової допомоги батькам;
довідку про перебування на утриманні у загиблого (померлого) працівника міліції, податкової міліції - для виплати грошової допомоги утриманцям;
копію посвідчення про призначення особи опікуном чи піклувальником (у разі здійснення опіки чи піклування над дітьми особи рядового або начальницького складу);
................Перейти до повного тексту