- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Указ
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
( Указ втратив чинність на підставі Указу Президента
N 248/2006 від 21.03.2006 )
Про Загальні засади функціонування Національного депозитарію України
З метою формування Національної депозитарної системи, визначення особливостей створення та функціонування Національного депозитарію України
постановляю:
1. Затвердити Загальні засади функціонування Національного депозитарію України (додаються).
2. Кабінету Міністрів України подати у двотижневий строк у встановленому порядку проект закону про внесення змін та доповнень до законів України щодо управління часткою держави у статутному фонді Національного депозитарію України.
3. Уповноваженим органам управління часткою держави у статутному фонді Національного депозитарію України забезпечити приведення статутних документів Національного депозитарію України у відповідність із Загальними засадами функціонування Національного депозитарію України.
4. Внести до Положення про Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого Указом Президента України від 14 лютого 1997 року
N 142 (із змінами, внесеними Указом Президента України від 19 травня 1999 року
N 523, такі зміни і доповнення:
підпункт 25 пункту 4 виключити;
пункт 12 доповнити абзацом п'ятим такого змісту:
"Комісія не може виступати засновником підприємств, що здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів і підпадають під її пряме регулювання, та управляти часткою держави в цих підприємствах".
Президент України | Л.КУЧМА |
м. Київ, 22 червня 1999 року N 703/99 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 22 червня 1999 року N 703/99
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
функціонування Національного депозитарію України
2. Національний депозитарій є центральним елементом Національної депозитарної системи, який забезпечує її формування та розвиток, функціонування єдиної системи депозитарного обліку і обслуговування обігу цінних паперів, інтеграцію Національної депозитарної системи у міжнародну систему депозитарних установ, що забезпечують функціонування світових ринків капіталу.
3. Метою створення Національного депозитарію є задоволення суспільних інтересів шляхом забезпечення ефективного функціонування учасників Національної депозитарної системи.
Засновники та акціонери Національного депозитарію не мають на меті отримання прибутку від діяльності Національного депозитарію.
................Перейти до повного тексту