1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог
( Угоду затверджено Постановою КМ № 321 від 07.04.2021 )
Дата вчинення: 25.11.2020
Дата затвердження КМУ: 07.04.2021
Дата набрання чинності для України: 28.10.2021
Кабінет Міністрів України та Уряд Сент-Вінсент і Гренадін (далі - Сторони),
з метою подальшого розвитку дружніх відносин між їхніми державами,
бажаючи сприяти зміцненню міжлюдських контактів та спростити режим поїздок громадян України та Сент-Вінсент і Гренадін,
домовилися про таке:
Стаття 1.
Громадяни держави однієї Сторони, які користуються дійсними проїзними документами, зазначеними у Додатку до цієї Угоди, в’їжджають, перебувають, прямують транзитом та виїжджають з території держави іншої Сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 (дев’яноста) днів протягом 180 (ста вісімдесяти) днів.
Стаття 2.
Громадяни держав Сторін, які мають намір в’їхати на територію держави іншої Сторони з метою оформлення документів, що надають право на проживання або перебування на строк, що перевищує 90 (дев’яносто) днів, повинні отримати довгострокову візу відповідно до законодавства держави цієї Сторони перед в’їздом на її територію.
Стаття 3.
Громадяни держав Сторін, які є членами дипломатичних представництв, консульських установ та представниками міжнародних організацій, розташованих на території держави іншої Сторони, а також члени їхніх сімей звільняються від візових вимог для в’їзду, перебування, виїзду та транзиту територією держави іншої Сторони на період їхнього призначення.
Стаття 4.
Громадяни держав Сторін, які користуються дійсними проїзними документами, зазначеними у Додатку до цієї Угоди, в’їжджають, виїжджають та перетинають транзитом територію держави іншої Сторони через пункти пропуску через державний кордон, призначені для міжнародного пасажирського сполучення.
Стаття 5.
Ця Угода не звільняє осіб, зазначених в статті 1 цієї Угоди, від обов’язку дотримуватися законодавства держави іншої Сторони під час перебування на її території.
Стаття 6.
Громадянам держави однієї Сторони, які не можуть залишити територію держави іншої Сторони до кінця строку дозволеного безвізового перебування з причин непереборної сили, продовжується строк їх дозволеного перебування в цій державі відповідно до законодавства, що застосовується в державі перебування, на термін, необхідний для їх повернення до держави їх проживання.
Стаття 7.
Кожна Сторона залишає за собою право відмовити у в’їзді, зменшити строк перебування або припинити перебування на її території осіб, зазначених в статті 1 цієї Угоди, які визнані небажаними, неприйнятними або такими, що становлять загрозу громадському порядку, здоров’ю населення та національній безпеці.
Стаття 8.
1. Громадяни держави однієї Сторони у разі втрати чи пошкодження проїзних документів під час перебування на території держави іншої Сторони невідкладно повідомляють про це компетентні органи держави перебування, які в такому випадку видають довідку, що підтверджує факт отримання такого повідомлення.
2. Дипломатичні представництва або консульські установи держав Сторін видають особам, зазначеним у пункті 1 цієї статті, дійсний проїзний документ для повернення до держави їх проживання.
Стаття 9.
1. Сторони обмінюються дипломатичними каналами зразками проїзних документів, зазначених у Додатку до цієї Угоди, не пізніше, ніж через 30 (тридцять) днів з дати підписання цієї Угоди.

................
Перейти до повного тексту