1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 20 липня 2005 р. N 644
Київ
Про затвердження Порядку надання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів у 2005 році
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1146 від 01.12.2005 )
Відповідно до статті 51 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок надання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів у 2005 році, що додається.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 липня 2005 р. N 644
ПОРЯДОК
надання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів у 2005 році
1. Цей Порядок визначає механізм надання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів у 2005 році (далі - субвенція).
2. Розподіл коштів субвенції здійснюється пропорційно між зведеними бюджетами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя відповідно до чисельності населення.
3. Для визначення об'єктів, що потребують фінансування за рахунок субвенції (далі - об'єкти інвестування), та переліку заходів, що передбачається здійснити з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності за рахунок субвенції (далі - заходи із запобігання аваріям), Кабінет Міністрів України доводить до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій розрахункові обсяги субвенції.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації відповідно до доведених розрахункових обсягів субвенції та згідно з вимогами, встановленими цим Порядком, за пропозиціями народних депутатів України, узгодженими з відповідними місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, здійснюють відбір об'єктів інвестування та визначають перелік заходів із запобігання аваріям і подають їх до Мінекономіки.
4. Мінекономіки проводить аналіз відповідності поданих Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями пропозицій щодо переліків об'єктів інвестування та заходів із запобігання аваріям вимогам, установленим цим Порядком, та за його результатами готує і подає в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України проект рішення щодо розподілу цієї субвенції за об'єктами.
5. Фінансування об'єктів інвестування та заходів із запобігання аваріям за рахунок субвенції здійснюється за такими пріоритетними напрямами:
розбудова та модернізація інфраструктури, що підвищує інвестиційну привабливість території: виконання робіт з будівництва та реконструкції об'єктів водопостачання, водовідведення, теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві, розвиток міського електротранспорту;
будівництво та реконструкція об'єктів соціально-культурного призначення: закладів освіти, культури, охорони здоров'я, фізичної культури та спорту комунальної власності;
ремонтно-відновні та інші види робіт із запобігання аваріям, реконструкція аварійних систем, споруд та мереж на об'єктах комунальної власності, здійснення заходів на незавершених будівництвом об'єктах, що перебувають в аварійному стані.
6. Першочерговому відбору та фінансуванню за рахунок субвенції підлягають пускові об'єкти, будівництво яких було розпочато у минулих роках, та об'єкти із ступенем будівельної готовності понад 70 відсотків.
Якщо ступінь будівельної готовності об'єкта менше ніж 70 відсотків, він може бути включений до переліку об'єктів інвестування лише за умови співфінансування будівництва цього об'єкта з місцевих бюджетів (та/або з інших джерел) не менш як на 50 відсотків вартості будівельних робіт, що є недостатніми до зазначеної готовності.
7. Фінансування нових об'єктів інвестування та заходів із запобігання аваріям за рахунок субвенції може здійснюватися за таких умов:
застосовуватимуться енергозберігаючі технології;
кошти спрямовуватимуться виключно на створення, приріст чи оновлення основних фондів комунальної власності або спільної власності територіальних громад;

................
Перейти до повного тексту