- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
між Україною і Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту
( Угоду ратифіковано Законом
N 547-XIV від 24.03.99 )
( Про подовження дії Угоди додатково
див.
Угоду від 21.04.2010 )
Україна і Російська Федерація, що далі іменуються Сторонами,
погодилися про таке:
Стаття 1
2. Порядок використання об'єктів Чорноморського флоту, за винятком згаданих у статтях 2 і 3 цієї Угоди, визначається Українською Стороною. Перелік та параметри об'єктів, які використовує Україна, містяться у Додатку N 1.
Стаття 2
1. Основна база Чорноморського флоту Російської Федерації знаходиться в м. Севастополі.
2. На основній базі Чорноморського флоту Російської Федерації розміщуються його штаб та інші органи управління, а також військові формування, підприємства, організації та установи Чорноморського флоту Російської Федерації. Перелік і параметри об'єктів, що використовуються Чорноморським флотом Російської Федерації у м. Севастополі, містяться у Додатку N 2.
Стаття 3
1. Чорноморський флот Російської Федерації використовує також такі пункти базування і місця дислокації:
31-й випробувальний центр з відповідними об'єктами забезпечення;
аеродром Гвардійське з об'єктами забезпечення;
військовий санаторій "Ялта" - у м. Ялта;
830-й пост зв'язку та ретрансляції в м. Ялта і 1001-й пункт високочастотного зв'язку в населеному пункті Прибережне Судакського району, порядок використання яких визначається окремою угодою між міністерствами оборони Сторін;
2436-й склад ракетного палива на станції Мамут.
2. Перелік і параметри зазначених об'єктів, пунктів базування і місць дислокації містяться в Додатку N 3.
Стаття 4
Перелік військових кораблів та суден зі складу Чорноморського флоту, що належать відповідно до цієї Угоди кожній із Сторін, міститься в Додатку N 4.
Стаття 5
Поділ між Сторонами озброєнь, військової техніки та засобів забезпечення сил берегової оборони, морської піхоти та морської авіації наземного базування Чорноморського флоту здійснюється відповідно до Додатків N 5 і N 6.
Стаття 6
1. Розподіл між Сторонами об'єктів, а також поділ кораблів, суден, озброєнь, військової техніки та іншого майна Чорноморського флоту здійснюються за спільним планом, що розробляється Міністерством оборони України і Міністерством оборони Російської Федерації.
2. Оцінка стану, приймання та передача об'єктів, кораблів, суден, озброєння, військової техніки та іншого майна Чорноморського флоту здійснюються двосторонньою комісією.
Стаття 7
1. Звичайні озброєння і техніка, що обмежуються
Договором про звичайні збройні сили в Європі від 19 листопада 1990 року, знаходяться в частинах морської піхоти Чорноморського флоту Російської Федерації. Ці озброєння і техніка розміщуються на території України на тимчасовій основі і не перевищують 132 бойових броньованих машин і 24 артилерійських одиниць калібру 100 міліметрів і вище. Дані кількості звичайних озброєнь і техніки розміщуються на території України відповідно до "Протоколу про звичайні озброєння і техніку, що належать до категорій, які обмежуються Договором, і знаходяться в силах берегової оборони, морській піхоті і Ракетних військах стратегічного призначення", який є невід'ємною частиною Угоди про принципи і порядок виконання
Договору про звичайні збройні сили в Європі від 15 травня 1992 року.
................Перейти до повного тексту