1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 травня 2004 р. N 619
Київ
Про заходи з реалізації квот на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини у 2004 році
Відповідно до статті 11 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок реалізації квот на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини у 2004 році (додається).
2. Утворити Міжвідомчу комісію з організації аукціону з реалізації квот на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини у 2004 році у складі згідно з додатком.
3. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції забезпечити видачу ліцензій строком дії до 15 вересня 2004 р. на імпорт цукру-сирцю з тростини в обсязі 125 тис. тонн, установленому статтею 11 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", за заявками суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, складеними на підставі сертифіката переможця аукціону та довідки Міністерства аграрної політики, що засвідчена Державним казначейством, про сплату в повному обсязі переможцем аукціону вартості придбаних лотів.
4. Державній митній службі:
здійснювати митне оформлення цукру-сирцю з тростини, що ввозиться суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності на митну територію України в межах установленого обсягу на підставі ліцензій, виданих Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції;
інформувати щомісяця Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції і Міністерство аграрної політики про обсяги імпорту цукру-сирцю з тростини, здійсненого суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності на підставі зазначених ліцензій.
5. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 22
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 травня 2004 р. N 619
ПОРЯДОК
реалізації квот на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини у 2004 році
1. Цей Порядок визначає механізм проведення аукціону з реалізації квот на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини у 2004 році.
2. Аукціон з реалізації квот проводиться в операційних залах уповноваженої товарної біржі, визначеної Міжвідомчою комісією з організації аукціону з реалізації квот на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини (далі - Міжвідомча комісія).
3. Суб'єкти підприємницької діяльності для взяття участі в аукціоні (далі - заявники) подають до Міжвідомчої комісії такі документи:
заявка на участь в аукціоні, підписана керівником юридичної особи або фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності;
нотаріально засвідчена копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.
4. Заявники сплачують на спеціальний рахунок Мінагрополітики, відкритий у Державному казначействі, завдаток у сумі не менше ніж гривневий еквівалент мінімальної ціни лоту, визначений за обмінним курсом, установленим Національним банком на дату прийняття платіжного доручення до виконання банком, що обслуговує заявника. У платіжному дорученні обов'язково зазначається: "Завдаток за придбання права на імпорт цукру-сирцю з тростини".
5. До аукціону не допускаються заявники, які:
перебувають у стані ліквідації або банкрутства чи не подали документи, зазначені у пункті 3 цього Порядку;
не сплатили завдаток, зазначений у пункті 4 цього Порядку;
допустили порушення законодавства під час провадження зовнішньоекономічної діяльності, пов'язаної з ввезенням цукру-сирцю з тростини, його переробкою, вивезенням (реалізацією) готової продукції.
6. Заявники отримують право на придбання лотів лише на суму, що не перевищує завдатку.
7. Міжвідомча комісія та уповноважена товарна біржа за 7 днів до проведення аукціону публікують у газеті "Урядовий кур'єр" або "Голос України" інформацію про розмір мінімальної ціни лоту та кількість лотів, що виставляються на продаж у межах установленого обсягу ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини, умови допуску заявників до участі в аукціоні, дату та місце його проведення.
8. Заявники подають до Міжвідомчої комісії документи, зазначені в пункті 3 цього Порядку, не пізніше ніж за три дні до проведення аукціону. На підставі результатів аналізу цих документів Комісія не пізніше ніж за один день до проведення аукціону передає список учасників аукціону уповноваженій товарній біржі. Не пізніше ніж за дві години до початку аукціону представник Міжвідомчої комісії передає керівництву цієї товарної біржі відомості про суму завдатку кожного учасника.
В операційний зал допускаються представники учасників аукціону, члени Міжвідомчої комісії, а також особи, яким рішенням цієї Комісії надано право бути присутніми на аукціоні.
9. Міжвідомча комісія під час проведення аукціону здійснює:
нагляд за реєстрацією учасників та їх доступом в операційний зал;
нагляд за ходом проведення аукціонних торгів;
зупинення аукціону у разі порушення цього Порядку;
розроблення пропозицій і зауважень щодо процедури проведення аукціону;
контроль за відповідністю кількості придбаних лотів сплаченим сумам завдатку.
10. Торги на аукціоні проводяться за умови присутності не менш як п'яти членів Міжвідомчої комісії.
Рішення Міжвідомчої комісії приймається більшістю голосів її членів.
11. В аукціоні повинні брати участь не менш як два учасники, а за меншої їх кількості аукціон вважається таким, що не відбувся.
12. До участі в аукціоні допускається один представник і один консультант від кожного учасника.
13. Реєстрація учасників та їх допуск до участі в аукціоні починається за 2 години і закінчується за 10 хвилин до початку аукціону. Під час реєстрації учаснику видається картка-ідентифікатор з номером (далі - картка), яка використовується під час аукціону. Особи, що запізнилися на аукціон, в операційний зал не допускаються.
14. Аукціоніст проводить торги згідно з переліком лотів, що виставляються на аукціон.
15. Аукціон розпочинається з оголошення аукціоністом початкової ціни лоту, яка визначається виходячи з мінімальної ціни лоту відповідно до закону.
16. Торги проводяться шляхом підняття його учасниками картки.

................
Перейти до повного тексту