- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво
Дата підписання: | 18.10.2016 |
Дата ратифікації Україною: | 22.03.2017 |
Дата набрання чинності для України: | 15.06.2017 |
Кабінет Міністрів України (далі - Українська сторона) та Уряд Королівства Норвегія (далі - Норвезька сторона), які надалі разом іменуються Сторонами
ПРАГНУЧИ до зміцнення відносин і сприяння технічному та фінансовому співробітництву між двома державами,
ПРАГНУЧИ до співпраці з метою сприяння сталому економічному та соціальному розвитку і просуванню демократії та дотриманню прав людини в Україні,
домовились про таке:
Стаття I
Сфера застосування та мета
1. Метою Угоди є створення правових норм і процедур для підтримки та спрощення реалізації програм/проектів, що належать до сфери дії цієї Угоди.
2. Угода поширюється на всі програми/проекти технічної та/або фінансової допомоги, які реалізуються в Україні та фінансуються повністю або частково за рахунок Норвезької сторони (далі - програми/проекти). Це стосується діючих програм/проектів, програм/проектів на етапі підготовки та майбутніх програм/проектів після дати набрання чинності цією Угодою.
Технічна допомога включає в себе, зокрема, передачу ноу-хау, тренінги, консультації, поставку обладнання та матеріалів, допомогу пов'язану із впровадженням нових технологій, необхідних для успішної реалізації програм/проектів.
Фінансова допомога включає в себе, зокрема, гранти для фінансування постачання товарів, обладнання і матеріалів, робіт та послуг, необхідних для успішної реалізації програм/проектів.
Термін "норвезький експерт" означає експерта, направленого для цілей програми/проекту в рамках цієї Угоди, який не є громадянином України та постійно не проживає на її території.
3. Кожна програма/проект, що належать до сфери дії цієї Угоди, є предметом окремих домовленостей між учасниками таких програм/проектів. У таких домовленостях мають бути детально визначені права та обов'язки кожного із учасників програми/проекту.
4. Українська сторона гарантує, що всі програми/проекти в рамках цієї Угоди реєструються безкоштовно та без затримки Міністерством економічного розвитку і торгівлі України відповідно до законодавства України.
Стаття II
Представництво
У питаннях, що стосуються реалізації Угоди, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України і Міністерство закордонних справ Королівства Норвегія є компетентними органами для представлення Української і Норвезької сторони відповідно. Посольство Королівства Норвегія в Україні, як частина МЗС, має право діяти від імені МЗС. Всі комунікації з Норвезькою Стороною щодо Угоди повинні бути спрямовані через Посольство.
Сторони, які діють через компетентні органи, проводять регулярні консультації.
Стаття III
Оподаткування та митні положення
1. З метою реалізації програм/проектів у рамках цієї Угоди всі ввезення товарів повинні бути звільнені від будь-яких податків, мита, зборів та інших платежів, які мають аналогічну силу. Це також стосується послуг, коштів і інших ресурсів у зв'язку із здійсненням програм/проектів у рамках цієї Угоди.
2. Українська сторона гарантує, що ліцензії на тимчасове імпортування/ввезення товарів, необхідних для реалізації програм/проектів у рамках цієї Угоди, надаються без затримки відповідно до законодавства України.
3. Українська сторона гарантує, що товари, необхідні для виконання програм/проектів у рамках цієї Угоди, можуть бути ввезені на митну територію України та вивезені після завершення робіт без сплати мита, податків та інших зборів, що мають аналогічну силу, у тому числі митних зборів. У разі відчуження цих товарів на митній території України, вони підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України, якщо вони не будуть продані іншим особам, які самі мають право на звільнення від мит, податків і зборів.
................Перейти до повного тексту