- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 29 квітня 2004 р. N 559 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 324 від 29.04.2013 )
Про затвердження Правил організації та проведення конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 1149 від 09.11.2011
N 35 від 25.01.2012 )
( Вступна частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1149 від 09.11.2011 )
1. Затвердити Правила організації та проведення конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг (додаються).
2. Визначити соціальні послуги, надання яких здійснюється відповідно до Закону України
"Про соціальні послуги", як специфічні.
3. Міністерству праці та соціальної політики за погодженням з Міністерством у справах сім'ї, дітей та молоді, Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров'я, Міністерством фінансів розробити та затвердити у місячний строк критерії оцінки конкурсних пропозицій про залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 квітня 2004 р. N 559
ПРАВИЛА
організації та проведення конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг
1. Рішення про проведення конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг (далі - конкурс) приймається місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування після затвердження державного та місцевих бюджетів на відповідний рік.
2. У рішенні про проведення конкурсу зазначаються:
дата проведення конкурсу (не раніше ніж через 30 календарних днів після прийняття рішення);
кінцева дата подання конкурсної документації - пакета документів, що містить конкурсну пропозицію (не пізніше ніж за 45 календарних днів до дня проведення конкурсу);
конкурсне завдання та перелік конкурсної документації, яка обов'язково подається для участі у конкурсі (конкурсне завдання повинно містити перелік послуг, для фінансування яких оголошено конкурс, та критерії визначення груп громадян, які матимуть право на одержання послуг);
адреса, за якою подаються документи на конкурс;
вимоги до учасника конкурсу;
умови проведення конкурсу, критерії та порядок визначення переможців.
Рішення про проведення конкурсу протягом трьох робочих днів після його прийняття підлягає оприлюдненню у засобах масової інформації.
3. У конкурсі можуть брати участь підприємства, установи, організації (крім державних і комунальних спеціалізованих підприємств, установ та закладів соціального обслуговування) та фізичні особи, які мають право надавати соціальні послуги на професійній основі за рахунок бюджетних коштів відповідно до визначеного рішенням про проведення конкурсу переліку послуг та критеріїв зарахування громадян до груп, які мають право на отримання послуг (далі - претенденти).
За наявності лише одного претендента конкурс не проводиться.
4. Для забезпечення підготовки і проведення конкурсу місцевий орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування утворює конкурсну комісію у складі не менше ніж 9 осіб.
Залежно від того, який орган прийняв рішення про проведення конкурсу, до складу конкурсної комісії включаються заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, заступник голови обласної, Київської та Севастопольської міської, районної держадміністрації, заступник міського голови, представники обласних (міських, районних) управлінь праці та соціального захисту населення, у справах сім'ї, дітей та молоді, освіти і науки, охорони здоров'я та фінансового управління.
До складу конкурсної комісії можуть входити представники відповідних громадських об'єднань ветеранів та інвалідів, інших громадських організацій за їх згодою.
5. Перше засідання конкурсної комісії проводиться не пізніше ніж протягом 10 робочих днів після одержання членами конкурсної комісії повідомлень про їх участь у роботі комісії, наступні засідання - у визначені комісією строки.
На першому засіданні конкурсна комісія обирає з числа її членів секретаря комісії.
Засідання комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її членів. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.
................Перейти до повного тексту