- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 серпня 2016 р. № 544
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення
Відповідно до частини сьомої
статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, що додається.
1-1. На часткову зміну пункту 2 Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. № 21 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 4, ст. 205), установити, що зупинення операцій з бюджетними коштами у зв’язку з порушенням бюджетного законодавства під час виконання контракту № 11 від 15 грудня 2017 р. не застосовується до державного підприємства "Український центр "Безпека", яке належить до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, на період дії Мирової угоди, яка укладена з метою усунення такого порушення між зазначеним підприємством і Державною акціонерною холдинговою компанією "Артем" у судовій справі № 910/18796/19, за умови належного виконання Мирової угоди.
Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості:
здійснювати постійний контроль за виконанням Мирової угоди;
щомісяця інформувати Кабінет Міністрів України про виконання Мирової угоди.
1-2. Період дії воєнного стану не зараховується до строку, на який державним підприємством "Український центр "БЕЗПЕКА" була здійснена попередня оплата за контрактом щодо технічного переоснащення та реконструкції діючих виробництв, виготовлення та впровадження спеціальних засобів технологічного оснащення, укладеним у 2020 році із державним підприємством "АНТОНОВ".
2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
Прем'єр-міністр України | В.ГРОЙСМАН |
Інд. 21 | |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 серпня 2016 р. № 544
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінстратегпром.
3. Одержувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарської діяльності, які відповідають таким критеріям:
наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічних розрахунків (обґрунтувань) здійснення заходів за бюджетною програмою;
незбиткова діяльність за останні два роки, відсутність простроченої заборгованості за наданими банками кредитами;
наявність ліцензії на провадження відповідного виду господарської діяльності у разі, коли вона підлягає ліцензуванню згідно із законодавством;
наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.
Одержувачем бюджетних коштів не може бути суб’єкт господарської діяльності, який має заборгованість з виплати заробітної плати, із сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) до бюджету та Пенсійного фонду України, якого визнано в установленому порядку банкрутом, стосовно якого порушено справу про банкрутство чи який перебуває у стадії ліквідації.
Вимоги цього пункту не застосовуються до одержувачів бюджетних коштів, уповноважених на здійснення заходів з ліквідації наслідків бойових дій та відновлення виробничої діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу. Одержувачами бюджетних коштів, уповноваженими на здійснення заходів з ліквідації наслідків бойових дій та відновлення виробничої діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу, можуть бути суб’єкти господарювання, які є виконавцями державних контрактів (договорів) з оборонних закупівель для потреб державних замовників у сфері оборони та/або задіяні у здійсненні заходів державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу з розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, за умови надання ними обґрунтувань щодо пошкодження їх виробничої інфраструктури внаслідок бойових дій в ході збройної агресії Російської Федерації.
Перелік суб’єктів господарювання, уповноважених на здійснення за рахунок бюджетних коштів заходів з ліквідації наслідків бойових дій та відновлення виробничої діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу, та перелік заходів, на здійснення яких спрямовуються бюджетні кошти, визначаються Мінстратегпромом.
................Перейти до повного тексту