1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 16 жовтня 2014 р. № 543
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 1163 від 18.12.2018 )
Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1103 від 18.12.2017 )
Відповідно до частини другої статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я, що додаються.
2. Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 р. № 843 "Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності у сфері охорони здоров’я для безпеки життя і здоров’я населення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)" (Офіційний вісник України, 2008 р., № 72, ст. 2427; 2011 р., № 84, ст. 3060), такі зміни:
1) підпункт 1 пункту 1 виключити;
2) абзац другий пункту 3 виключити.
Прем'єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК
Інд. 28
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 жовтня 2014 р. № 543
КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я
1. До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики, належать:
строк провадження господарської діяльності з медичної практики;
наявність порушень вимог законодавства у сфері охорони здоров’я;
вид медичної допомоги (екстрена, первинна, вторинна (спеціалізована), третинна (високоспеціалізована), паліативна, медична реабілітація).
2. Відповідно до встановлених критеріїв суб’єкти господарювання, що провадять господарську діяльність з медичної практики, належать до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього або незначного.

................
Перейти до повного тексту