1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 30 червня 2005 р. N 529
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 558 від 02.06.2023 )
Про порядок використання коштів державного бюджету, які виділяються для захисту територій від шкідливої дії вод, державного моніторингу поверхневих вод, ведення державного водного кадастру, паспортизації та управління водними ресурсами
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 211 від 28.02.2006 )
Кабінет Міністрів України постановляє:
( Вступна частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 211 від 28.02.2006 )
Затвердити такі, що додаються:
Порядок використання коштів державного бюджету, які виділяються для захисту територій від шкідливої дії вод;
Порядок використання коштів державного бюджету, які виділяються для державного моніторингу поверхневих вод, ведення державного водного кадастру, паспортизації та управління водними ресурсами.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 22
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 червня 2005 р. N 529
ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету, які виділяються для захисту територій від шкідливої дії вод
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, що виділяються Держводгоспу, який є їх головний розпорядник, за бюджетними програмами "Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь" та "Комплексний протипаводковий захист в басейні р. Тиса Закарпатської області" (далі - бюджетні програми).
2. Держводгосп за погодженням з територіальними органами МНС, Мінприроди та облдержадміністраціями формує і затверджує в межах коштів, що передбачаються щороку в державному бюджеті для виконання бюджетних програм, план заходів із захисту територій від шкідливої дії вод (далі - план заходів) відповідно до переліку робіт згідно з додатком.
Виконання робіт, включених до переліку, забезпечується за рахунок коштів загального і спеціального фондів державного бюджету, крім робіт, визначених пунктами 3 і 4 бюджетної програми "Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь", які фінансуються лише за рахунок загального фонду державного бюджету.
( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 211 від 28.02.2006 )
3. Планом заходів передбачається насамперед проведення робіт на об'єктах:
що пошкоджені внаслідок повені, паводка чи іншої шкідливої дії вод (за наявності оформленого в установленому порядку акта, який підтверджує пошкодження);
що розташовані на річках, які протікають в межах державного кордону;
що захищають від шкідливої дії вод пам'ятки історії та архітектури;
з високим рівнем будівельної готовності (не менш як 75 відсотків), що захищають від шкідливої дії вод сільські населені пункти і сільськогосподарські угіддя.
4. Визначення обсягів для проведення робіт за бюджетними програмами здійснюється відповідно до проектно-кошторисної документації, розробленої з урахуванням вимог нормативних документів (державних будівельних норм, державних стандартів, технічних умов та інших установлених законодавством норм та правил), з виділенням окремих черг і пускових комплексів.
5. Держводгосп доводить в установленому порядку до розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня (одержувачів бюджетних коштів) план заходів та обсяги їх асигнування.
6. Для виконання бюджетних програм Державне казначейство за розподілом Держводгоспу здійснює перерахування коштів розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня згідно з кошторисом (одержувачам бюджетних коштів - згідно з планом використання бюджетних коштів) та планом заходів.
7. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня (одержувачі бюджетних коштів) спрямовують кошти на закупівлю зазначених у плані заходів робіт згідно із Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".
8. Складення та подання фінансової звітності про використання коштів, передбачених у державному бюджеті на виконання бюджетних програм, а також контроль за цільовим і ефективним використанням цих коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.
Додаток
до Порядку використання коштів
державного бюджету, які виділяються
для захисту територій від шкідливої
дії вод
ПЕРЕЛІК
робіт із захисту територій від шкідливої дії вод
Бюджетна програма "Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь"
1. Проведення робіт на річках та інших водних об'єктах:
будівництво гідротехнічних споруд (захисні протипаводкові дамби, насосні і компресорні станції, водознижувальні свердловини, підпірні та регулювальні споруди, водоскиди і водозабори), що захищають від затоплення паводковими і повеневими водами, а також від підтоплення ґрунтовими водами сільські населені пункти та сільськогосподарські угіддя, гідрометричних споруд, на яких проводиться вимірювання кількісних характеристик поверхневих вод;
берегоукріплення;
регулювання русел річок, очищення озер, ставків та інших водних об'єктів, забезпечення покращення санітарного стану річок;
упорядження водовідведення у сільських населених пунктах (перебудовування систем водовідведення, відведення паводкових та повеневих вод із затоплених територій).
2. Проведення проектно-розвідувальних робіт (розроблення проектно-кошторисної документації та документації, пов'язаної з винесенням в натуру прибережних захисних смуг, водоохоронних зон, зон можливого затоплення паводковими і повеневими водами).
3. Будівництво та реконструкція об'єктів виробничого призначення для служб експлуатації протипаводкових споруд.
4. Придбання устатковання, машин і механізмів для загонів з проведення невідкладних та аварійних робіт (створення аварійного запасу матеріалів для миттєвого реагування на ситуацію, що склалася внаслідок шкідливої дії вод на об'єктах будівництва, реконструкції та відновлення гідротехнічних споруд).
5. Реконструкція та розширення існуючої мережі споруд для ведення гідрометеорологічних спостережень на річках та інших водних об'єктах.
Бюджетна програма "Комплексний протипаводковий захист в басейні р. Тиса Закарпатської області"

................
Перейти до повного тексту