- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 січня 2001 р. N 5 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 893 від 22.08.2011 )
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 1999 р. N 696
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. У пункті 3 постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 1999 р.
N 696 "Про затвердження Правил санітарної охорони території України" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 17, ст. 740) слова "Державному комітетові рибного господарства" замінити словами "Міністерству аграрної політики".
2. Внести зміни до Правил санітарної охорони території України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 1999 р. N 696, що додаються.
Прем'єр-міністр України | В.ЮЩЕНКО |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 січня 2001 р. N 5
ЗМІНИ,
що вносяться до Правил санітарної охорони території України ( 696-99-п )
1. У пункті 2:
підпункт 12 викласти у такій редакції:
"12) карантин - адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання розповсюдженню особливо небезпечних інфекційних хвороб";
доповнити пункт підпунктом 17 такого змісту:
"17) обмежувальні протиепідемічні заходи - медико-санітарні та адміністративні заходи, що здійснюються в межах осередку інфекційної хвороби з метою запобігання її розповсюдженню".
2. У пункті 8 слово "Держкомрибгоспу" замінити словом "Мінагрополітики".
3. Пункт 14 викласти у такій редакції:
"14. З метою запобігання занесенню і розповсюдженню на території України інфекційних хвороб, зазначених у пункті 1 цих Правил, у пунктах пропуску через державний кордон створюються і функціонують санітарно-карантинні підрозділи (відділи, пункти), які проводять медичний (санітарний) огляд пасажирів і водіїв усіх видів транспортних засобів, плаваючого складу морських (річкових) суден, льотного складу повітряних суден, поїзних і локомотивних бригад пасажирських і вантажних поїздів, бригад рефрижераторних і поштово-багажних поїздів (секцій і вагонів), воєнізованої охорони та осіб, що супроводжують вантажі, транспортних засобів усіх видів, вантажів, товарів та інших предметів, у тому числі харчових продуктів та продовольчої сировини, лікарських засобів, хімічних, біологічних і радіоактивних речовин, а також матеріалів і відходів, що завозяться на територію або вивозяться з території України чи прямують транзитом через її територію (у випадках, передбачених цими Правилами) і можуть бути факторами передачі збудника інфекції або створити небезпеку для життя і здоров'я людей".
4. Абзац перший пункту 15 викласти у такій редакції:
"15. Санітарно-карантинні підрозділи (відділи, пункти) відповідних установ державної санітарно-епідеміологічної служби, які здійснюють державний санітарно-епідеміологічний нагляд у пунктах пропуску через державний кордон, створюються після прийняття Кабінетом Міністрів України акта про відкриття цих пунктів".
5. Абзац третій пункту 28 викласти у такій редакції:
"перевірку морської медико-санітарної декларації, медико-санітарної частини загальної декларації літака (додатки 1 і 2), свідоцтва про дератизацію або свідоцтва про звільнення від дератизації (додаток 3), рейсового санітарного журналу (додаток 8), товаросупровідної документації".
6. Абзац перший пункту 33 та перше речення підпункту 1 цього пункту викласти у такій редакції:
"33. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, підприємства, установи та організації Мінтрансу, Мінагрополітики, Держмитслужби у межах своєї компетенції забезпечують:
1) надання і утримання у належному стані та ремонт приміщень, де розміщується персонал, який здійснює медичний (санітарний) огляд, а також для тимчасової ізоляції хворих (осіб з підозрою на зараження будь-якою інфекційною хворобою, зазначеною у пункті 1 цих Правил)".
7. У пункті 74:
підпункт 11 викласти у такій редакції:
"11) створення на в'їздах і виїздах з території карантину контрольно-пропускних пунктів - місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування із залученням в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, а також матеріально-технічних та транспортних засобів підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, частин і підрозділів Міноборони та МВС";
доповнити пункт підпунктом 12 такого змісту:
"12) здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів - місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за поданням відповідного головного державного санітарного лікаря, який визначає види і тривалість цих заходів залежно від особливостей перебігу інфекційної хвороби, стану епідемічної ситуації та обставин, що впливають на цю ситуацію".
................Перейти до повного тексту