1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 квітня 2021 р. № 473
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 91 від 07.02.2022 )
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та інформаційної політики для розвитку закладів загальнодержавного значення
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та інформаційної політики для розвитку закладів загальнодержавного значення, що додається.

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 73


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 квітня 2021 р. № 473
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та інформаційної політики для розвитку закладів загальнодержавного значення
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МКІП за програмою "Фонд розвитку закладів загальнодержавного значення" (далі - бюджетні кошти).
Джерелом формування бюджетних коштів за спеціальним фондом є надходження до державного бюджету плати за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор і за ліцензії на випуск та проведення лотерей.
Одержувачі та/або розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня беруть бюджетні зобов’язання за спеціальним фондом державного бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень спеціального фонду державного бюджету.
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МКІП.
Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та/або одержувачами бюджетних коштів є державні підприємства, установи і організації, що належать до сфери управління МКІП.
Замовниками робіт і заходів, визначених пунктом 3 цього Порядку, є державні підприємства, установи і організації, що належать до сфери управління МКІП (далі - замовники).
3. Бюджетні кошти спрямовуються на:
1) реалізацію проектів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини державної форми власності, у тому числі замках, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексах, з реконструкції, капітального ремонту, будівництва, благоустрою об’єктів культурного призначення державної форми власності, які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво", розроблення відповідної проектної документації із кошторисом видатків;
2) здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів, що належать до сфери управління МКІП (далі - заклади).
4. Відбір проектів, визначених підпунктом 1 пункту 3 цього Порядку, здійснюється відповідно до Порядку відбору проектів, які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1214 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 101, ст. 3275).
Бюджетні кошти використовуються згідно із затвердженим МКІП переліком проектів, які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво" (далі - проекти), сформованим з урахуванням рейтингу таких проектів, відповідно до Порядку відбору проектів, які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1214 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 101, ст. 3275).
У переліку проектів зазначаються найменування робіт і заходів, назва об’єкта культурного призначення, на якому будуть реалізовані проекти, строки їх виконання, місце реалізації проекту, суми відповідних витрат проектів та джерела фінансування (загальний або спеціальний фонд бюджету).
5. Бюджетні кошти, які спрямовуються на здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів, використовуються згідно з переліком робіт і заходів із зазначенням закладів, затвердженим відповідним наказом МКІП (далі - перелік закладів).
Перелік закладів формується на підставі поданих закладами заявок, що містять, зокрема:
інформацію про джерела фінансування, за рахунок яких профінансовано відповідні роботи/послуги на об’єктах, зокрема у попередні роки (за наявності);
документи, що підтверджують факт перебування в аварійному стані матеріально-технічної бази (за наявності);
обґрунтування необхідності виділення бюджетних коштів у відповідному році;
інші документи (за бажанням).

................
Перейти до повного тексту