1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 травня 1997 р. N 449
Київ
Про внесення змін та доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. N 1138
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 195 від 15.02.99 ) ( Щодо змін додатково див. Постанову КМ N 816 від 17.05.2000 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" доповнити новим абзацом такого змісту:
"Усі види медичних послуг дітям надаються лікувально- та санітарно-профілактичними закладами безоплатно".
2.
( Пункт 2 втратив чинність в частині змін та доповнень до розділів I і II переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти на підставі Постанови КМ N 195 від 15.02.99 )
Внести зміни та доповнення до переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. N 1138, що додаються.
Прем'єр-міністр України П.ЛАЗАРЕНКО
Інд.28
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 травня 1997 р. N 449
( Зміни та доповнення втратили чинність в частині змін та доповнень до розділів I і II переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти на підставі Постанови КМ N 195 від 15.02.99 )
ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ
до переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти ( 1138-96-п )
1. Назву розділу 1 викласти у такій редакції:
"Послуги щодо надання медико-санітарної допомоги".
2. Пункт 2 викласти у такій редакції:
"2. Обстеження і лікування хворих на алкоголізм та наркоманію, за винятком випадків, коли надання допомоги необхідне за життєвими показаннями".
3. Пункт 6 після слів "та відділеннях" доповнити словами "або кабінетах".
4. Пункт 9 після слів "імплантантів" доповнити словами "і засобів" та після слова "кардіостимуляторів" - словами "апаратів штучної нирки".
5. У пункті 13 слова "терміном до шестимісячної вагітності" замінити словами "у разі затримки менструації терміном не більш як на 20 днів".
6. Пункти 16, 17, 21 та 23 викласти в такій редакції:
"16. Гігієнічна експертиза проектних матеріалів та попередніх проектних пропозицій, у тому числі щодо розміщення об'єкта, а також нормативної документації на нові технології виробництва продукції та нові види продукції за заявкою замовника, гігієнічна оцінка зразків нових видів продукції.
17. Консультаційна допомога з питань, що стосуються проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи фізичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності";
"21. Надання юридичним та фізичним особам консультаційної допомоги з питань застосування законодавства про охорону здоров'я, в тому числі щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення";
"23. Проведення дозиметричних і радіометричних досліджень на замовлення юридичних та фізичних осіб, за винятком випадків, коли такі дослідження необхідно провести у зв'язку з небезпечним радіаційним забрудненням конкретної території регіону, а також у разі незгоди замовників з результатами попереднього обстеження".
7. Доповнити розділ I пунктами такого змісту:
"27. Діагностичне обстеження і лікування за направленням лікарів, які працюють на засадах підприємницької діяльності (крім випадків надання невідкладної медичної допомоги, професійних захворювань, виробничого травматизму), якщо у такому обстеженні і лікуванні немає невідкладної необхідності.
28. Медичне обслуговування з'їздів, конференцій, симпозіумів, фестивалів, нарад, змагань, зон відпочинку тощо, за винятком випадків невідкладної медичної допомоги.
29. Консультаційна індивідуальна допомога громадянам з планування сім'ї та ведення здорового способу життя.
30. Організація лікарських і фельдшерських здоровпунктів на підприємствах, в установах та організаціях, де вони не передбачені штатними нормативами.
31. Перебування громадян за їх бажанням в медичних закладах з поліпшеним сервісним обслуговуванням.
32. Організація медичного контролю за особами, які займаються фізичною культурою і спортом в оздоровчих закладах недержавних форм власності.
33. Нетрадиційні методи лікування (голкотерапія, магнітотерапія, екстрасенсорика, мануальна терапія тощо).
34. Анонімне обстеження та лікування хворих, заражених хворобами, що передаються статевим шляхом, а також хворих на алкоголізм і наркоманію.
35. Надання спеціалізованими лікувально-профілактичними закладами, що мають достатню діагностичну базу, всіх видів консультаційної допомоги, проведення діагностичних обстежень хворих не за своїм основним профілем, проведення профілактичних оглядів та обстежень громадян за їх бажанням, якщо це не погіршує якості лікування, та обстежень профільних хворих, які обслуговуються першочергово.

................
Перейти до повного тексту