1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 6 квітня 1998 р. N 444
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 8 від 14.01.2004 )
Про Порядок надання Кабінетом Міністрів України дозволу на використання винаходу (корисної моделі), промислового зразка чи топографії інтегральної мікросхеми без згоди власника прав на них, але з виплатою йому відповідної компенсації
У зв'язку з прийняттям Закону України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести зміни до Порядку надання Кабінетом Міністрів України дозволу на використання запатентованого винаходу (корисної моделі) чи запатентованого промислового зразка без дозволу власника патенту, але з виплатою йому відповідної компенсації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 1994 р. N 516 (ЗП України, 1994 р., N 11, ст. 273), виклавши його у новій редакції (додається).
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.31
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 липня 1994 р. N 516 ( 516-94-п )
(у редакції постанови Кабінету Міністрів
України від 6 квітня 1998 р. N 444)
ПОРЯДОК
надання Кабінетом Міністрів України дозволу на використання винаходу (корисної моделі), промислового зразка чи топографії інтегральної мікросхеми без згоди власника прав на них, але з виплатою йому відповідної компенсації
1. Цей Порядок визначає процедуру розгляду клопотання про надання Кабінетом Міністрів України дозволу на використання винаходу (корисної моделі), промислового зразка чи топографії інтегральної мікросхеми (далі - об'єкти) без згоди власника прав на об'єкти (далі - власник прав), але з виплатою йому відповідної компенсації (далі - дозвіл). Такий дозвіл може бути наданий лише на об'єкт, відомості про який занесено до відповідного державного реєстру України.
2. Дозвіл може бути надано будь-якій юридичній особі (далі - особа), яка має можливість використовувати об'єкт виходячи із суспільних інтересів та інтересів національної безпеки України на умовах невиключної ліцензії.
3. Заінтересована особа звертається до відповідного міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади з обгрунтованим клопотанням про надання дозволу, в якому зазначаються назва об'єкта, номер охоронного документа (патенту, свідоцтва), відомості про власника прав, його адреса, а також дається інформація про відмову власника прав надати дозвіл (ліцензію) на використання об'єкта.

................
Перейти до повного тексту