- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Розпорядження
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 3 листопада 2005 р. N 444-р Київ |
( Розпорядження втратило чинність на підставі Постанови КМ
N 784 від 29.07.2009 )
Про затвердження плану додаткових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями
1. Затвердити план додаткових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, що додається.
2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах асигнувань, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, і повідомляти щороку до 15 червня та 15 грудня Мінпраці про стан справ для інформування до 20 червня та 20 грудня Кабінету Міністрів України.
Прем'єр-міністр України | Ю.ЄХАНУРОВ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 3 листопада 2005 р. N 444-р
ПЛАН
додаткових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями
1. Забезпечити створення умов для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будинків і приміщень центральних органів виконавчої влади.
Міністерства, інші центральні органи
виконавчої влади.
До 15 листопада 2005 року.
2. Забезпечити виробництво вітчизняними підприємствами транспортних засобів, спеціального і допоміжного устатковання для перевезення і переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також виготовлення відповідних інформаційних та технологічних засобів (піктограм, інформаційних щитів, електронних табло тощо).
Мінтрансзв'язку, Мінпромполітики,
Держкомтелерадіо, Мінфін, Мінпраці,
Міністерство будівництва, архітектури
та житлово-комунального господарства,
Державна податкова адміністрація,
Мінекономіки, Держпідприємництво,
Мін'юст разом з громадськими
організаціями інвалідів.
Починаючи з 2005 року.
3. Організувати виробництво вітчизняними підприємствами спеціалізованих вагонів для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема інвалідів у візках, обладнаних пристроями для доступу інвалідів до вагонів, купе і туалетів, з дверима та проходами завширшки не менш як 80 сантиметрів. Забезпечити поетапне включення до складу поїздів далекого сполучення (фірмових поїздів) спеціалізованих пасажирських вагонів для перевезення зазначених осіб.
Мінтрансзв'язку, Мінпромполітики.
2005-2010 роки.
4. Вжити заходів до створення безпечних умов для користування особами з обмеженими фізичними можливостями транспортною інфраструктурою - вокзалами, привокзальними територіями, переходами через залізничні колії тощо, провести з цією метою їх перевірку на відповідність вимогам щодо забезпечення безперешкодного доступу, зокрема до залів очікування, квиткових кас, камер схову, таксофонів, туалетів, та перевірити наявність відповідних інформаційних засобів і спеціальних пристроїв для доступу інвалідів у візках до вагонів.
Мінтрансзв'язку, Міністерство
будівництва, архітектури та
житлово-комунального господарства,
Рада міністрів Автономної Республіки
Крим, обласні, Київська та
Севастопольська міські
держадміністрації за участю
громадських організацій інвалідів.
2005-2010 роки.
................Перейти до повного тексту