1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 1995-1998 роки
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 15, ст.90 )
Заслухавши звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 1995-1998 роки, Верховна Рада України
постановляє:
1. Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 1995-1998 роки взяти до відома.
Зобов'язати Національну раду усунути недоліки у своїй роботі, про які йшлося у цьому звіті та виступах народних депутатів України.
2. Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації до 10 лютого 1999 року подати Голові Верховної Ради України пропозиції щодо кандидатур на посаду членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відповідно до вимог пункту 20 статті 85 Конституції України, законів України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та "Про державну службу".
3. Комітетам Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, з питань культури і духовності, з питань науки і освіти, з питань національної безпеки і оборони на основі аналізу громадської думки, традицій і звичаїв Українського народу, його культурно-естетичних та духовно-історичних пріоритетів до 1 травня 1999 року розробити проекти законів щодо захисту суспільної моралі та недопущення застосування методів психічного чи біоенергетичного впливу на людей засобами масової комунікації.
4. Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації спільно з іншими відповідними комітетами Верховної Ради України та Кабінетом Міністрів України протягом третьої сесії провести аналіз нормативно-правових актів у сфері інформаційних відносин з метою їх вдосконалення та узгодження.
5. З метою оперативного та всебічного аналізу інформаційної політики України та нормативно-правової бази в сфері інформаційних відносин, а також контролю за реалізацією законодавчих актів Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації за участю Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Верховного Суду України та інших державних органів підготувати парламентські слухання з цих питань та провести їх у травні 1999 року.

................
Перейти до повного тексту