- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
про співробітництво в області поштового зв'язку і телекомунікацій між Міністерством зв'язку України і Міністерством інформації і зв'язку Республіки Корея
Дата підписання: Дата набрання чинності: | 15.05.1995 15.05.1995 |
Міністерство зв'язку України і Міністерство інформації і зв'язку Республіки Корея (в подальшому "Сторони"),
розуміючи, що розвиток телекомунікацій є основним фактором прискорення торгівлі і технічного оснащення, а також економічного і соціального розвитку кожної країни,
підтверджуючи необхідність взаємного співробітництва в розвитку сучасних послуг зв'язку, модернізації мереж зв'язку в обох країнах і поширення та розвитку послуг зв'язку між двома країнами,
керуючись бажанням розвивати та поглиблювати взаємовигідне співробітництво в галузі зв'язку,
бажаючи встановити форми і процедури спільної діяльності в галузі зв'язку,
домовилися про наступне:
Загальні питання
Стаття 1
Сторони на основі рівності та взаємовигоди будуть проводити політику надання і розвитку послуг поштового і електричного зв'язку між двома країнами згідно з положеннями цієї Угоди, законами та іншими регламентуючими документами, які діють в кожній країні, і з принципами, нормами та рекомендаціями міжнародних організацій зв'язку, таких як Всесвітній Поштовий Союз (ВПС) і Міжнародний Союз Електрозв'язку (МСЕ).
Питання, не врегульовані цією Угодою, а також міжнародними угодами, учасниками яких є обидві Сторони, будуть вирішуватися окремою угодою згідно з законодавством кожної країни.
Стаття 2
Сторони будуть сприяти контакту державних та приватних структур, дослідних інститутів, корпорацій, інших релевантних організацій і спеціалістів для обговорення наукових та технічних питань, пов'язаних з спільною діяльністю у галузі поштового та електричного зв'язку, для вирішення проблем, що виникатимуть під час реалізації цієї Угоди, та для впровадження спільних проектів.
Такі структури можуть укладати меморандуми, які будуть забезпечувати деталі співпраці згідно з цією Угодою.
Стаття 3
Сторони погодились проводити взаємні консультації з питань регулювання та розвитку поштового та електричного зв'язку в умовах лібералізації ринку послуг.
Стаття 4
Сторони погодились співробітничати на території іншої Сторони тільки з тими телекомунікаційними підприємствами, які матимуть відповідну ліцензію на таку діяльність, і кожна Сторона буде домагатися припинення діяльності на своїй території підприємств, які такої ліцензії не мають.
Стаття 5
Сторони сприятимуть вільному транзиту через територію своїх країн всіх видів поштових відправлень, спеціального зв'язку, повідомлень через телекомунікаційні мережі. Порядок транзиту визначається окремими угодами.
Поштовий зв'язок
Стаття 6
1. Сторони погоджуються безпосередньо обмінюватися авіапоштою, наземною поштою та іншими послугами:
а. Поштові відправлення, які включають листи, картки, друковані видання, літературу для сліпих, дрібні пакети і листи з оголошеною вартістю,
б. Прості посилки та з оголошеною вартістю,
в. Міжнародна прискорена авіапошта (EMS) та електронна пошта.
2. Сторони у разі необхідності можуть домовитися про надання додаткових послуг шляхом листування.
Стаття 7
Сторони будуть своєчасно інформувати одна одну про внутрішні розпорядження щодо обмеження умов пересилки і вкладення поштових відправлень.
Стаття 8
Сторони будуть вживати усіх заходів для вдосконалення форм і методів поштового обміну для прискорення перевезень пошти і забезпечення її схоронності.
Стаття 9
................Перейти до повного тексту