1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 15 березня 1999 р. N 375
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 1952 від 17.12.2003 )
Про затвердження Порядку забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок цільових державних капіталовкладень
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1245 від 13.07.99 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок цільових державних капіталовкладень (додається).
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 29 травня 1996 р. N 578 "Про Порядок забезпечення житлом, збудованим за рахунок цільових державних капіталовкладень, депортованих осіб та членів їх сімей, які повертаються в Україну", із змінами, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 1998 р. N 795.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 28
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 березня 1999 р. N 375
ПОРЯДОК
забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок цільових державних капіталовкладень
1. Цей Порядок поширюється на осіб, які безпосередньо зазнали репресій та були депортовані з території України за національною ознакою, та членів їх сімей (чоловік, дружина і діти), які повернулися на постійне проживання в Україну і потребують поліпшення житлових умов.
2. Депортовані особи та члени їх сімей, які в установленому порядку повертаються в Україну для постійного проживання, є громадянами України або подали відповідні документи для набуття громадянства України, беруться на окремий квартирний облік місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, до компетенції яких належать питання облаштування депортованих, за місцем їх реєстрації.
3. Рішення про взяття депортованої особи на квартирний облік приймається у місячний термін з дня подання відповідної заяви.
До заяви про взяття на квартирний облік додаються:
а) довідка, яка підтверджує належність одного з членів сім'ї до числа депортованих;
б) довідка про склад сім'ї;
в) заява про згоду всіх повнолітніх членів сім'ї на одержання житла на умовах, передбачених цим Порядком;
г) довідка про побутові умови у разі наявності у депортованого житла в Україні чи країні (країнах) попереднього проживання.
У разі потреби місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування можуть вимагати від заявника подання інших документів.
4. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, до компетенції яких належать питання облаштування депортованих, здійснюють будівництво та придбавають житло, що перебуває у власності юридичних (усіх форм власності) та фізичних осіб, за рахунок цільових державних капіталовкладень.
На придбання житла для депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, може спрямовуватися до 10 відсотків річного обсягу цільових державних капіталовкладень, передбачених для облаштування депортованих осіб та членів їх сімей.
( Абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1245 від 13.07.99 )

................
Перейти до повного тексту