- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Закон України
З А К О Н У К Р А Ї Н И
( Закон втратив чинність. Див. пункт 1 статті 6 цього Закону )
Про особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення в період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, N 5, ст.37 )
( Із змінами, внесеними згідно із Законом
N 4601-VI від 22.03.2012, ВВР, 2012, N 52, ст.599 )
Цей Закон встановлює особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення, вчинені в період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, а також особливості примусового видворення за межі України іноземців та осіб без громадянства, які постійно не проживають в Україні, за вчинення таких правопорушень.
Стаття 1. Сфера дії Закону
1. Провадження у справах про адміністративні правопорушення, передбачені статтями
44,
51,
51-2,
173,
173-1,
174,
175-1,
178, частинами першою і другою статті
181, статтями
185,
185-1,
185-7,
185-9,
190,
191,
195-3 і
195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вчинені в період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, здійснюється відповідно до
Кодексу України про адміністративні правопорушення з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
2. Примусове видворення іноземців та осіб без громадянства, які постійно не проживають в Україні, що вчинили адміністративні правопорушення, зазначені у частині першій цієї статті, здійснюється відповідно до Закону України
"Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Стаття 2. Особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення
2. Після складення протоколу про адміністративне правопорушення з метою забезпечення своєчасного розгляду справи та виконання постанови по справі про адміністративне правопорушення уповноважені на те органи (посадові особи) здійснюють адміністративне затримання з подальшим доставленням особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, до органу (посадової особи), уповноваженого розглядати справу про адміністративне правопорушення.
3. Протокол про адміністративне правопорушення, зазначене у частині першій статті 1 цього Закону, разом з іншими матеріалами справи передається органу (посадовій особі), уповноваженому розглядати справу про адміністративне правопорушення, під час доставлення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
4. Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, зазначене у частині першій статті 1 цього Закону, може тривати не більше однієї доби.
Стаття 3. Особливості розгляду справ про адміністративні правопорушення, оголошення, оскарження постанов та звернення їх до виконання
1. Справи про адміністративні правопорушення, зазначені у частині першій статті 1 цього Закону, розглядаються за місцем їх вчинення протягом однієї доби.
( Частину другу статті 3 виключено на підставі Закону
N 4601-VI від 22.03.2012 )
3. Постанова по справі про адміністративне правопорушення оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови негайно під розписку вручається особі, стосовно якої її винесено, а також органу внутрішніх справ.
4. Постанова по справі про адміністративне правопорушення підлягає негайному виконанню з моменту її винесення.
................Перейти до повного тексту