1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 14 травня 1993 р. N 349
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 344 від 16.05.95 )
Про затвердження Положення про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Положення про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України за програмою підготовки магістрів державного управління.
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 21 липня 1992 р. N 410 "Про порядок прийому слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України" (ЗП України, 1992 р., N 8, ст. 194).
Прем'єр-міністр України Л. КУЧМА Міністр Кабінету Міністрів України В. ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.28,49
ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 травня 1993 р. N 349
ПОЛОЖЕННЯ
про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України за програмою підготовки магістрів державного управління
1. Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України (надалі - Інститут) здійснює прийом слухачів на навчання за однорічною програмою підготовки магістрів державного управління. Програма навчання магістрів затверджується наглядовою радою за погодженням з Кабінетом Міністрів України.
2. Програма навчання магістрів державного управління для підготовки кадрів державної служби включає два основні напрями: економіко-фінансовий і державно-правовий. Вона складається з дисциплін класичного управління, що обов'язкові при навчанні службовців будь-якого державного органу, дисциплін, що відображають специфіку галузей народного господарства, а також допоміжних дисциплін та предметів. Програмою навчання може передбачатися стажування слухачів Інституту за кордоном.
3. До Інституту можуть вступати народні депутати, працівники Секретаріату Верховної Ради України, Верховної Ради Республіки Крим, Адміністрації Президента України, апарату Кабінету Міністрів України, Ради Міністрів Республіки Крим, центральних і місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Крім того, частина слухачів може бути прийнята на навчання з державних підприємств, установ і організацій та недержавних структур.
Для цільової підготовки кадрів державних службовців направлення-договір на навчання до Інституту за формою, що додається, працівникам видають керівники Секретаріату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, апарату Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств, Верховної Ради і Ради Міністрів Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських Рад народних депутатів.
4. Кількість слухачів Інституту і квоти для різних рівнів державних органів управління і недержавних структур визначаються щорічно Кабінетом Міністрів України.
Інститут має право здійснювати підготовку кадрів за контрактами (договорами), а також прийняття на навчання спеціалістів з числа громадян інших країн за двосторонніми й багатосторонніми угодами.
5. Списки кандидатур для вступу до Інституту центральні та місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування подають згідно з затвердженою квотою до 5 червня поточного року адміністрації Інституту.
6. Прийом слухачів до Інституту здійснюється за результатами конкурсу, умови якого оголошуються в засобах масової інформації.
7. До Інституту приймаються особи обох статей віком переважно до 40 років, які мають закінчену вищу освіту, володіють українською мовою.
8. До заяви про вступ до Інституту додаються: особисто заповнений листок обліку кадрів, автобіографія, копія диплома про вищу освіту, медична довідка за формою 086-у, три фотокартки розміром 3х4 см, направлення-договір.
9. Кожен вступник проходить співбесіду і складає українською мовою письмові та усні іспити, результати яких свідчать про його культурно-освітній та професійний рівень, практичний досвід, аналітичні здібності.
10. Іспити приймаються в приміщенні Інституту (іногороднім вступникам надається місце в гуртожитку Інституту).
11. Приймальна комісія призначається дирекцією Інституту за погодженням з наглядовою радою.
До складу приймальної комісії входять:
співдиректор Інституту (голова приймальної комісії);
інший співдиректор Інституту (заступник голови);
відповідальний секретар приймальної комісії, який затверджується наказом співдиректора Інституту;
представники Секретаріату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, професорсько-викладацького складу Інституту, провідні вчені вузів, науково-дослідних інститутів і представники творчої інтелігенції.
Усі рішення комісії приймаються більшістю голосів, а в разі їх рівності голос голови приймальної комісії є вирішальним. Відсутність деяких членів приймальної комісії на її засіданні не може бути підставою для неприйняття рішення.
12. Роботою приймальної комісії керує голова комісії або його заступник.

................
Перейти до повного тексту