- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 14 квітня 1997 р. № 347 Київ |
Про затвердження Порядку складання паспортів річок і Порядку установлення берегових смуг водних шляхів та користування ними
1. Затвердити Порядок складання паспортів річок і Порядок установлення берегових смуг водних шляхів та користування ними (додаються).
2. Державному комітетові по водному господарству, Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Міністерству транспорту привести у тримісячний термін відомчі нормативні акти у відповідність із Порядком складання паспортів річок і Порядком установлення берегових смуг водних шляхів та користування ними.
Прем'єр-міністр України |
П.ЛАЗАРЕНКО |
Інд. 24 |
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 квітня 1997 р. № 347
ПОРЯДОК
складання паспортів річок
1. Цей Порядок визначає механізм складання паспортів річок для оцінки їх екологічного стану і оперативного використання водогосподарськими та іншими заінтересованими організаціями під час вирішення питань комплексного використання водних ресурсів і охорони від забруднення, а також для розроблення прогнозу і заходів щодо оздоровлення річок.
Паспорт річки - це уніфіковане зведення основних даних про водний режим, фізико-географічні особливості, використання природних ресурсів і екологічну обстановку в її басейні, а також відпрацювання рекомендацій щодо підвищення стійкості екологічної системи.
2. Паспорти розробляються на річки, які мають площу водозбору до 50 тис. квадратних кілометрів, за замовленням водогосподарських організацій Держводагентства.
3. Графіки розроблення паспортів річок складаються Держводагентством.
Паспорти річок погоджуються Міндовкіллям та місцевими органами виконавчої влади, затверджуються відповідними водогосподарськими організаціями і постійно зберігаються у замовників.
4. Основними джерелами вихідної інформації для складання паспортів річок є:
матеріали комплексних польових обстежень річок та їх басейнів;
дані багаторічних спостережень за режимом поверхневих і підземних вод;
відомості про природні умови регіону;
архівні матеріали про екстремальні показники гідрометеорологічних характеристик;
матеріали інженерно-гідрометеорологічних і спеціальних експедиційних досліджень;
топографічні та тематичні карти й плани, складені за матеріалами аерофотозйомок;
дані водообліку, Державний водний кадастр;
................Перейти до повного тексту