1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 16 травня 1995 р. N 344
Київ
( Постанова втратила чинність крім пункту 14 на підставі Розпорядження КМ N 301-р від 23.04.96 ) ( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 727 від 11.09.95 )
Про затвердження Положення про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України та його філіалів за програмою підготовки магістрів державного управління
Кабінет Міністрів України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Положення про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України та його філіалів за програмою підготовки магістрів державного управління (додається).
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 14 травня 1993 р. N 349 "Про затвердження Положення про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України" (ЗП України, 1993 р., N 10, ст. 215).
Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України
Міністр
Кабінету Міністрів України

Є. МАРЧУК

В. ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.49
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 травня 1995 р. N 344
ПОЛОЖЕННЯ
про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України та його філіалів за програмою підготовки магістрів державного управління
1. Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України та його філіали (далі - Інститут) здійснюють прийом слухачів на навчання за однорічною програмою підготовки магістрів державного управління з чотирьох основних напрямів (спеціалізацій): економіка і фінанси, право і політика, соціальна і гуманітарна політика, управління містом.
2. До Інституту приймаються громадяни України незалежно від статі, віком до 40 років, які мають вищу освіту та працюють в державних органах, органах місцевого самоврядування та інших органах, на які поширюється дія Закону України "Про державну службу", не менш як 2 роки, а також керівники державних підприємств, установ і організацій, які зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії.
3. Підготовка кадрів в Інституті здійснюється за направленням-договором (форма додається), що укладається між працівником, який направляється на навчання, та керівником органу, що його направляє.
4. Кількість слухачів Інституту та осіб, які підлягають направленню для проходження конкурсу, визначається щорічно Головним управлінням державної служби при Кабінеті Міністрів України з урахуванням забезпечення представництва в ньому державних органів та органів місцевого самоврядування.
5. Прийом слухачів до Інституту здійснюється за конкурсом, умови якого визначаються цим Положенням та оголошуються у засобах масової інформації.
6. До заяви про вступ до Інституту додаються листок обліку кадрів, автобіографія, копія диплома про освіту, медична довідка за формою 086-у, три фотокартки розміром 3 х 4 см, направлення-договір. Паспорт подається особисто.
7. Організацію прийому до Інституту здійснює приймальна комісія.
Приймальна комісія щорічно затверджується Головним управлінням державної служби при Кабінеті Міністрів України.
До складу приймальної комісії входять: представники Секретаріату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, апарату Кабінету Міністрів України, Головного управління державної служби при Кабінеті Міністрів України, керівництва Інституту, професорсько-викладацького складу Інституту, провідні вчені України.
Рішення комісії приймаються більшістю голосів її членів, а в разі їх рівності голос голови приймальної комісії є вирішальним.
8. Приймальна комісія готує документацію для прийому вступників, організує приймання документів, залучає кваліфікованих екзаменаторів, добирає рекомендовану для вступників літературу, організує консультації, забезпечує проведення вступних іспитів та узагальнення їх підсумків.
9. Кожний вступник проходить конкурсний відбір, що включає письмові іспити із правових, історичних та соціально-економічних питань; складання ділового документа; співбесіду із сучасних проблем державного управління та самоврядування. Конкурс проводиться українською мовою.
10. Результати іспитів (відомості оцінок разом з письмовими роботами) подаються на розгляд приймальної комісії для прийняття рішення щодо зарахування вступників до Інституту.
11. Рішення приймальної комісії Інституту про зарахування вступників на навчання затверджує Кабінет Міністрів України, про що Інститут повідомляє вступників та органи, що направляли їх на навчання.

................
Перейти до повного тексту