1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 1 березня 2007 р. N 325
Київ
Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 794 від 04.06.2007 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях, що додається.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 22
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 березня 2007 р. N 325
ПОРЯДОК
використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті ( 489-16 ) для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях
1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінагрополітики за програмою "Бюджетна тваринницька дотація та державна підтримка виробництва продукції рослинництва" для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях (далі - бюджетні кошти). Державна підтримка здійснюється шляхом компенсації сільськогосподарським підприємствам 80 відсотків вартості використаної та оплаченої починаючи з квітня 2007 р. електроенергії для поливу сільськогосподарських культур на зрошуваних землях та заповнення водою земельних чеків для вирощування рису (далі - компенсація).
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 794 від 04.06.2007 )
2. Компенсація виплачується сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та господарювання (крім бюджетних установ), включаючи фермерські господарства, приватні сільськогосподарські підприємства, фізичних осіб - підприємців, які вирощують сільськогосподарську продукцію на зрошуваних землях (відкритому ґрунті) з використанням поливу або здійснюють заповнення водою земельних чеків для вирощування рису (далі - сільськогосподарські підприємства).
Компенсація не виплачується сільськогосподарським підприємствам, які визнані банкрутами, проти яких порушено справу про банкрутство, що перебувають на стадії ліквідації або мають прострочену більш як півроку заборгованість перед державним і місцевими бюджетами (податкові збори, обов'язкові платежі) та Пенсійним фондом.
3. Фактичні витрати електроенергії сільськогосподарські підприємства підтверджують актами звіряння показань приладів обліку електроенергії, встановлених на зрошувальних насосних станціях.
Акт звіряння підписує відповідно керівник районного чи міжрайонного управління водного господарства, в зоні діяльності якого перебуває внутрішньогосподарська зрошувальна система, енергопостачальної організації та сільськогосподарського підприємства.
4. Компенсація виплачується за наявності у власника (користувача) зрошуваних земель дозволу на спеціальне водокористування, договору про надання послуг з подачі води для зрошення, укладеного з районним чи міжрайонним управлінням водного господарства, або договору на постачання електроенергії, укладеного з енергопостачальною організацією.
5. Розподіл бюджетних коштів здійснюється пропорційно вартості електроенергії, використаної для подачі води, необхідної сільськогосподарським підприємствам для поливу прогнозованої площі зрошуваних земель у 2007 році з урахуванням кратності поливу, Мінагрополітики за погодженням з Мінфіном між Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, головними управліннями агропромислового розвитку обласних і управлінням промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій, які розподіляють бюджетні кошти між управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій.
Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської, управління агропромислового розвитку районних держадміністрацій публікують оголошення про умови виплати компенсації із зазначенням переліку необхідних для цього документів та строку їх подання.
6. Після затвердження розподілу бюджетних коштів Мінагрополітики протягом трьох робочих днів подає Державному казначейству реєстр змін розподілу показників зведених кошторисів та планів асигнувань у розрізі регіонів пропорційно затвердженому розподілу таких коштів.
Міністерство аграрної політики Автономної Республіки Крим, головні управління агропромислового розвитку облдержадміністрацій протягом трьох робочих днів після надходження від Мінагрополітики повідомлення про розподіл бюджетних коштів затверджують кошториси та плани асигнувань у розрізі районів та передають їх територіальним органам Державного казначейства.
7. Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської, управління агропромислового розвитку районних держадміністрацій утворюють комісії для визначення переліку сільськогосподарських підприємств, яким виплачується компенсація (далі - комісія).

................
Перейти до повного тексту