1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 11 березня 2004 р. N 311
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 950 від 18.07.2007 )
Про затвердження Порядку проведення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок проведення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, що додається.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 38
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2004 р. N 311
ПОРЯДОК
проведення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади
1. Цей Порядок встановлює вимоги до проведення перевірки стану виконавської дисципліни у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих держадміністраціях, а також у підпорядкованих Кабінетові Міністрів України органах, установах та організаціях (далі - орган (організація)).
2. Для цілей цього Порядку під перевіркою стану виконавської дисципліни (далі - перевірка) розуміється вивчення стану додержання в органі (організації) Конституції України, виконання законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України (далі - акти законодавства, доручення Президента України, Кабінету Міністрів України) та організації роботи щодо їх виконання.
3. Перевірки проводяться на підставі планів, які формуються раз на півроку Міністром Кабінету Міністрів України, з урахуванням того, що перевірки одного органу (організації) можуть проводитися не частіше ніж раз на рік.
За рішенням Кабінету Міністрів України або за дорученням Прем'єр-міністра України, Першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем'єр-міністрів та Міністра Кабінету Міністрів України можуть проводитися позапланові перевірки.
4. Для проведення перевірки Міністром Кабінету Міністрів України, а у випадку, передбаченому Тимчасовим реґламентом Кабінету Міністрів України, Прем'єр-міністром України, Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами утворюється робоча група або комісія (далі - робоча група) та призначається її керівник. Рішення про утворення робочої групи, як правило, приймається не пізніше ніж за 5 робочих днів до дати початку перевірки. За рішенням керівника у складі робочої групи можуть утворюватися підгрупи.
5. До складу робочої групи включаються працівники структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України, представники органів виконавчої влади за погодженням з їх керівниками.
6. До дати початку перевірки керівником структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України, відповідальним за проведення перевірки (далі - відповідальний структурний підрозділ), складається графік, у якому передбачається послідовність і конкретні строки вивчення, узагальнення та підготовки матеріалів за результатами перевірки.
Графік проведення перевірки затверджується Міністром Кабінету Міністрів України.
7. Графік проведення перевірки разом з відповідним дорученням і відомостями щодо складу робочої групи до початку перевірки надсилається органові (організації), в якому проводиться перевірка.

................
Перейти до повного тексту