1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Гренади про скасування візових вимог
( Угоду затверджено Постановою КМ № 836 від 16.09.2020 )
Дата вчинення: 16.07.2020
Дата набрання чинності для України: 01.03.2021
Кабінет Міністрів України та Уряд Гренади (далі окремо - Сторона, разом - Сторони),
спираючись на традиційні зв'язки дружби та взаєморозуміння, що їх єднають,
та бажаючи зміцнити існуючі дружні відносини та спростити режим поїздок громадян своїх держав,
домовилися про таке:
Стаття 1. Визначення термінів
У цій Угоді наведені нижче терміни мають таке значення:
(a) "Громадянин" означає будь-яку особу, яка має громадянство України або Гренади, відповідно до контексту;
(b) "неоплачувана діяльність" означає діяльність, що не передбачає отримання будь-якої оплати, компенсації або грошової винагороди. Неоплачувана діяльність включає, але не зводиться виключно до: подорожей представників бізнес-кіл з метою проведення ділових переговорів без працевлаштування в державі іншої Сторони, спортсменів та діячів мистецтва для виступів на основі ad hoc, журналістів, що направляються засобами масової інформації їхньої країни проживання, та інтернів в рамках внутрішньо корпоративного стажування;
(c) "держава" або "держави" означає Державу Україна та/або Державу Гренада, відповідно до контексту.
Стаття 2. Застосування
Ця Угода застосовується до громадян держав Сторін - пред'явників дипломатичних, звичайних (для виїзду за кордон), офіційних або службових паспортів їхніх відповідних держав, дійсних не менш ніж шість (6) місяців з дати в'їзду на територію держави іншої Сторони.
Стаття 3. Скасування віз та строк перебування
1. Громадяни держави кожної Сторони, зазначені в статті 2 цієї Угоди, звільняються від вимоги оформлення візи для в'їзду, перебування, виїзду та прямування транзитом територією держави іншої Сторони на період, що не перевищує дев'яноста (90) днів протягом періоду ста вісімдесяти (180) днів за умови, що метою їх перебування є туризм або неоплачувана діяльність.
2. Дозволений безвізовий строк перебування, зазначений у частині першій цієї статті, застосовується як до однієї поїздки, так і до сукупності окремих поїздок, загальна тривалість яких не перевищує дев'яноста (90) днів протягом періоду ста вісімдесяти (180) днів.
Стаття 4. Вимога оформлення візи
Громадяни держави кожної Сторони, зазначені в статті 2 цієї Угоди, які мають намір в'їхати та перебувати на території держави іншої Сторони протягом строку, що перевищує дев'яносто (90) днів, незалежно від мети перебування мають звернутися за оформленням відповідної візи до в'їзду на територію держави іншої Сторони.
Стаття 5. Продовження строку перебування
Громадяни держав Сторін, зазначені в статті 2 цієї Угоди, можуть звернутися за продовженням строку перебування, згаданого в статті 3 цієї Угоди, відповідно до законодавства, що застосовується у відповідній державі.
Стаття 6. Скасування віз для членів дипломатичних представництв, консульських установ або представництв міжнародних організацій
Громадяни держав Сторін, зазначені в статті 2 цієї Угоди, які є членами дипломатичних представництв, консульських установ та представництв міжнародних організацій, розташованих на території держави іншої Сторони, а також члени їх сімей, які користуються паспортами, згаданими у статті 2 цієї Угоди та проживають разом з ними, звільняються від візових вимог для в'їзду, перебування, виїзду та транзиту територією держави іншої Сторони на період їхнього призначення.
Стаття 7. Вимоги щодо порядку в'їзду та виїзду

................
Перейти до повного тексту