- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 26 квітня 2017 р. № 298 Київ |
Про затвердження Порядку заміни приватного партнера за договором, укладеним у рамках державно-приватного партнерства
Затвердити Порядок заміни приватного партнера за договором, укладеним у рамках державно-приватного партнерства, що додається.
Прем'єр-міністр України |
В.ГРОЙСМАН |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 квітня 2017 р. № 298
ПОРЯДОК
заміни приватного партнера за договором, укладеним у рамках державно-приватного партнерства
( У тексті Порядку слово "Мінекономрозвитку" замінено словом "Мінекономіки" згідно з Постановою КМ
№ 916 від 06.11.2019 )
1. Цей Порядок визначає механізм заміни приватного партнера у разі невиконання ним своїх зобов’язань за договором, укладеним у рамках державно-приватного партнерства (далі - договір).
3. Заміна приватного партнера за договором (далі - заміна приватного партнера) у разі невиконання ним своїх зобов’язань за договором здійснюється державним партнером на конкурсних засадах за пропозицією особи, яка організовує або надає фінансування у рамках державно-приватного партнерства (далі - кредитор).
4. Кредитор подає державному партнеру пропозицію про заміну приватного партнера (далі - пропозиція), в якій зазначаються:
підстави для заміни приватного партнера з посиланням на відповідні положення договору, якими передбачено право кредитора звернутися до державного партнера з пропозицією, а також дані про фінансові та інші документи щодо фінансування проекту за договором, що містять інформацію, необхідну для прийняття рішення про заміну приватного партнера;
відомості про представника кредитора, який може взяти на себе певні зобов’язання та якому можуть бути надані права за договором до моменту визначення нового приватного партнера (у разі, коли право кредитора визначати такого представника передбачено договором);
відомості про уповноваженого кредитором представника для участі у роботі комісії з розгляду пропозиції (далі - комісія).
Кредитор разом з пропозицією подає копії документів (договору, фінансових та інших документів), на які є посилання в пропозиції для обґрунтування необхідності прийняття рішення про заміну приватного партнера.
5. Пропозиція подається державною мовою в паперовому та електронному вигляді разом із складеним у довільній формі супроводжуючим листом та додатками. Сторінки пропозиції нумеруються, засвідчуються підписом уповноваженої особи кредитора та скріплюються печаткою (у разі наявності).
6. Державний партнер після отримання пропозиції у разі відсутності підстав для відмови в її розгляді протягом трьох робочих днів інформує приватного партнера про ініціювання процедури його заміни у спосіб, передбачений договором, та протягом 10 робочих днів утворює комісію, до складу якої входять представники державного партнера та інших осіб, що виступають на стороні державного партнера (у разі наявності), представники приватного партнера, уповноважений представник кредитора.
У разі коли об’єктом державно-приватного партнерства є об’єкт державної власності або для здійснення державно-приватного партнерства передбачено надання державної підтримки шляхом фінансування за рахунок коштів державного бюджету, до складу комісії включаються також представники Мінекономіки та Мінфіну.
Державний партнер відмовляє у розгляді пропозиції у разі:
зазначення у пропозиції недостовірної інформації;
подання пропозиції, яка не відповідає вимогам, зазначеним у пунктах 4 і 5 цього Порядку.
У разі відмови у розгляді пропозиції державний партнер протягом п’яти робочих днів з моменту отримання пропозиції повідомляє про це кредитору та Мінекономіки із зазначенням причин відмови.
7. Комісія протягом п’яти робочих днів з моменту її утворення розглядає пропозицію та приймає одне з таких рішень:
1) про необхідність виконання приватним партнером своїх зобов’язань за договором, невиконання яких стало підставою для подання пропозиції;
2) про заміну приватного партнера;
3) про повідомлення кредитору щодо відсутності підстав для заміни приватного партнера з відповідним обґрунтуванням.
8. У рішенні про необхідність виконання приватним партнером своїх зобов’язань за договором, невиконання яких стало підставою для подання пропозиції, обов’язково зазначається строк, протягом якого приватний партнер повинен виконати зазначені зобов’язання.
Приватний партнер зобов’язаний протягом п’яти робочих днів після закінчення зазначеного у рішенні строку повідомити у письмовій формі державному партнеру про виконання своїх зобов’язань за договором, невиконання яких стало підставою для подання пропозиції.
................Перейти до повного тексту