- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
УГОДА
між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про заснування Німецько-Української промислово-торговельної палати
Уряд України та Уряд Федеративної Республіки Німеччина (далі - Договірні Сторони),
ЗВАЖАЮЧИ на сталі відносини між обома державами,
БАЖАЮЧИ поглибити взаємовигідне економічне співробітництво у сфері торгівлі та промисловості,
ПРАГНУЧИ стимулювати співпрацю малих та середніх підприємств обох держав,
ДОМОВИЛИСЬ про таке:
Стаття 1
1. Договірні Сторони домовились про заснування двосторонньої Німецько-Української промислово-торговельної палати (далі - Палата) в Києві відповідно до законодавства України. Палата не є торгово-промисловою палатою в розумінні Закону України
"Про торгово-промислові палати в Україні" .
2. Палата є господарським об'єднанням, що утворюється у правовій формі асоціації або в іншій правовій формі об'єднання підприємств відповідно до законодавства України. Палата визнається Асоціацією німецьких промислово-торговельних палат (далі - DIHK).
3. Палата є самостійною юридичною особою, членами якої можуть бути українські, німецькі, а також інші суб'єкти господарювання та об'єднання підприємств. Офіційне найменування Палати: "Німецько-Українська промислово-торговельна палата".
Стаття 2
1. Метою діяльності Палати є сприяння розвитку торговельно-економічних відносин між підприємствами та організаціями України та Федеративної Республіки Німеччина, а також захист інтересів бізнесу обох держав та сприяння економічному обміну в обох напрямках.
2. Палата не має на меті отримання прибутку.
3. За надання послуг Палата може стягувати плату для покриття своїх витрат.
Стаття 3
1. Палата повинна бути зареєстрована центральним органом виконавчої влади України, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
2. Палата розташовується в м. Києві.
3. Палата може відкривати свої філії та представництва на території України відповідно до законодавства України.
Стаття 4
1. Палата фінансується за рахунок членських внесків, дотацій Федерального міністерства економіки і енергетики Федеративної Республіки Німеччина, пожертвувань та інших надходжень, дозволених законодавством України.
2. Платежі, які будуть здійснюватися безпосередньо або опосередковано Федеративною Республікою Німеччина на користь Палати для покриття витрат, звільняються від прямих податків.
3. Палаті дозволяється мати банківські рахунки в Україні та у Федеративній Республіці Німеччина. Федеральні дотації, які надаються через DIHK для фінансування Палати, можуть у будь-який час вільно і без обмежень бути переказані на банківські рахунки Палати в Україні.
Стаття 5
1. Особи, які працюють у Палаті за узгодженням або за дорученням DIHK для виконання цілей, зазначених у статті 2 цієї Угоди, та їхні чоловік чи дружина або зареєстрований партнер та їхні неповнолітні діти або діти, що навчаються, не є членами дипломатичних або консульських представництв Федеративної Республіки Німеччина в Україні.
2. Вказані особи не користуються привілеями та імунітетами, які надаються персоналу таких представництв.
................Перейти до повного тексту